Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Tele - rejestracja otwarta.
avatar
dobry dzieńSmile
avatar
OK dzięki Smile
avatar
v9.0.4 za nie długo pojawi sie w repo.
avatar
Niewiem sprawdzalem jedynie tele to odpala normalnie przy uzyciu ?utc={}&lutc={}
avatar
A jaki poprawny format ciągu będzie teraz, bo było dla plusx &utc={}&lutc={}, teleele ?utc={}&lutc={} a na liście mam teraz ?utc=${start}&lutc=${timestamp} W apce IPTV Pro znowu, prawidłowy szablon dla plusx jest taki &utc=${start}&lutc=${timestamp}
avatar
@sky02 znalazlem blad, poprawka bedzie w v9.0.4
avatar
Otwarta rejestracja na teleelevidenie Wink
avatar
@sky02 zobacz czy na liscie twojej m3u przy nazwach kanalow jest catchup lub timeshift, raczej nic nie zmienalem z bety jesli chodzi o funkcje timeshift.
avatar
@Mariusz89B mi przestało działać archiwum w oficjalnej 9 w beta było ok. na plusx jak i teleele
avatar
@Dorsześ sprobuj inny format pliku, tak jak pisze Łonogrzmot. Możesz mi wrazie czego wysłać log jeśli chcesz bym dodał wsparcie dla innych formatów.
avatar
avatar
@Mariusz89B Ha! Dzięki bardzo. Wystartowało... niestety teraz atakuje mnie komunikat i błędzie podczas wczytywania pliku epg... a adres z ohv ten sam od lat
avatar
@Dorsześ Wszystkie skorki w repo kodi powinny dzialac z m-TVGuide, nalezy jedynie zainstalowac font pack o ktory proszony przy uruchomieniu.
avatar
@Łonogrzmot w rzeczy samej! A coś ponadto sprawdzonego? Smile
avatar
@Dorsześ Tak, pierwszy lepszy przykład Estuary Wink
avatar
Siemka, czy zna ktoś może skóry, które współpracują z M-tvguide 9?
avatar
sm1_s905x3_4g
avatar
mam X96 air s905x3 z 4GB ramu. DTBConfusedm1_s905x3_4g
avatar
A dtb masz na pewno dobre do swojego boxa? Bo ty na ce jedziesz, prawda? Loga wyślij na pw