Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@p3t3n3t Nic dziwnego, wersja jest nowa i ma duże zmiany w porównaniu do swojego poprzednika, ponieważ wszystko zostało przetłumaczone na Python 3. Jeśli macie jakiekolwiek problemy, to wysyłajcie mi logi na PW. Nie siedzę na wszystkich systemach, więc trudno jest zauważyć wszystko co może się wydarzyć.
avatar
@Lukas @satman u mnie po upgrade do 9.0.8 nie dzieje się nic, tzn nawet się nie włączy i nie ma żadnego komunikatu o błędzie, ot taki myk do klikania Smile na Windows a na LibreELEC startuje co któryś raz
avatar
@zborus nie, nie zauważyłem u siebie spowolnienia. Sprawdź natomiast jakie masz ustawienia -wyswietlacz - częstotliwość odświeżania. Powinno być 60 wtedy działa płynnie. Czasem jak jednocześnie jest aktualizacja biblioteki, trakt, i Netflix robi swoje synchro to lekko tnie. Dlatego nie wyłączam boxa i te rzeczy robią się w nocy w tle
avatar
chyba też się ku temu skłaniam.
avatar
@zborus nie. Wywaliłem to całkiem Smile Smile
avatar
@zborus tak
avatar
Instalował/aktualizował ktoś już m-tvquide do wersji 9.0.8.
avatar
@Tomek możliwe żeby skóra Arctic zephyr 2 notoco przycinała na s905x3 i 4GB ramu?
avatar
Tele - rejestracja otwarta.
avatar
dobry dzieńSmile
avatar
OK dzięki Smile
avatar
v9.0.4 za nie długo pojawi sie w repo.
avatar
Niewiem sprawdzalem jedynie tele to odpala normalnie przy uzyciu ?utc={}&lutc={}
avatar
A jaki poprawny format ciągu będzie teraz, bo było dla plusx &utc={}&lutc={}, teleele ?utc={}&lutc={} a na liście mam teraz ?utc=${start}&lutc=${timestamp} W apce IPTV Pro znowu, prawidłowy szablon dla plusx jest taki &utc=${start}&lutc=${timestamp}
avatar
@sky02 znalazlem blad, poprawka bedzie w v9.0.4
avatar
Otwarta rejestracja na teleelevidenie Wink
avatar
@sky02 zobacz czy na liscie twojej m3u przy nazwach kanalow jest catchup lub timeshift, raczej nic nie zmienalem z bety jesli chodzi o funkcje timeshift.
avatar
@Mariusz89B mi przestało działać archiwum w oficjalnej 9 w beta było ok. na plusx jak i teleele
avatar
@Dorsześ sprobuj inny format pliku, tak jak pisze Łonogrzmot. Możesz mi wrazie czego wysłać log jeśli chcesz bym dodał wsparcie dla innych formatów.
avatar