Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Panowie... Moderator patrzy nawet na wakacjach. Dajcie sobie na luz, czy znowu zaczynamy wojnę Polsko-Polską... jedna apokalipsa ramica to już wystarczająco dużo
avatar
@LukasS proszę bardzo rozwiń, czekam.
avatar
@Mariusz89B twoje funkcje... człowieku skończ z tą hipokryzją. Bo mógłbym rozwinąć temat co jest twoje w tej wtyczce a co innych. Głupoty to gadasz ty a jak chcesz to możemy zrobić wylew tego co i jak i gdzie w mtvguide , a przedewszystkim od kogo, kto i dlaczego. Tyle w temacie Smile
avatar
Wy panowie dalej się przepychacie, jak komuś nie pasuje niech nie używa jesooooo, ktoś się napracował i chwała mu za to. Ja też ma rożne problemy z tym dodatkiem ale go lubię. Wyczyściłem bazę i ruszyło, aktualizacja do 9.0.9 też pewnie zrobiła swoje. Jest jeszcze parę kwestii, które mnie dręczą ale do tego jest forum i tam założę stosowny temat, tutaj zaś dziękuje za włożona pracę, za to że się komuś chce naprawdę szacun i wielkie dzięki.
avatar
@LukasS Nie wiesz o czym mówisz. Moje funkcje dodane do wtyczki są dość zaawansowane i ciekawe czy sam był byś wstanie cokolwiek z tego zrozumieć, podobnie jak tłumaczenie na py3 z obsługą py2 a pracuje nad tym dopiero od roku. Nie znalazłem jeszcze żadnego polskiego dodatku który miałby takie wsparcie. Co do skórek i przypisanie pakiet czcionek to taka funkcja już od dawna istnieje na Kodi forum, wiec nic nowego. Dalej hejtój jak chcesz ja mam to w dupie, chcesz nie chcesz używać twój problem ale nie gadaj głupot.
avatar
no nie wiem czy na VOD znajdziesz np wszystkie wyścigi F1 czy np najważniejsze wydarzenia sportowe. W sumie kto co lubi. Czasmi warto mieć własną bibliotekę, szczególnie gdy neta zabraknie.
avatar
@zborus nic. Bo jest to totalnie zbędne. Nagrywanie / ściąganie było modne 15 la temu. Terwz w dobie vod itp itd jest to kompletnie niepotrzebne.
avatar
@LukasS a co sam usiadłeś do moda i pokażesz jak to powinno wyglądać? to co teraz polecasz do oglądania/nagrywania/archiwum w kodi?
avatar
@sky02 mam więcej racji niż możesz przypuszczać Smile Błędy wieku dziecięcego... człowieku ty pojęcia nie masz co mówisz. Ta wtyczka męczy już tyle czasu ze te "błędy wieku dziecięcego" powinny być na emeryturze. Gdyby nie mbebe - dalej nie potrafili by ogarnac nawet głupiej ipli. Pomijając już totalne absurdy z którymi kompletnie nei umieją sobie poradzić. A co do moda - doczekam się go szybciej niż możecie przypuszczać Smile I może wtedy będzie w ogóle sens używania tego. Bo jeśli dziadostwo ma robić szkody w kodi tylko dlatego że ktoś nie umie tego naprawić / poprawic / skorygować to ja cie bardzo proszę.
avatar
@sky02 Mam wrażenie że w 2020 każdy program w którym są jakieś OPCE , KONFIGURACJA, trzeba coś ustawić , poświęcić trochę czasu według wielu użytkowników to G**no po prostu ;-) Wystarczy poczytać komentarze na stronce typu dobreprogramy – po prostu ręce opadają...
avatar
@LukasS Napiszę tylko że nie masz racji. A że wtyczka jest rozbudowana, a Ty jej nie ogarniasz to nie oczerniaj. Wersja 9 jest tak naprawdę nową wtyczką totalnie przebudowaną i owszem ma błędy wieku dziecięcego. Ale Twoje słowa są krzywdzące programistę.
avatar
hmm raczej moda sie nie doczekasz. Pojawi się kolejna wersja Smile
avatar
Poczekam na jakiegoś naprawionego moda - może wtedy będzie dało się tego używac normalnie Smile
avatar
Eee dorba. Smile Spoko Smile tylko tyle powiem bo smiać mi się już chce Smile
avatar
a że ktoś nie potrafi obsługi opanować
avatar
mtv-guide to najlepsza wtyczka do tv i tyle...
avatar
Po co się wypowiadać o czymś czego sie nigdy nie używało?
avatar
@LukasS A co takiego zrobiłeś sam aby przyczynić się do kontrybucji Kodi? Co miało by być kradzione? Nie masz pojęcia o czym mowisz, niektóre serwisy są dodane przez samego mbebe który wspomagał w tworzeniu wtyczki. Szkoda słów.
avatar
@p3t3n3t a kto mówi o jakiś błędach. Dla mnie to szajs i dlatego to wywaliłem. Jest tam tak nastrane i nawalone że aż wstyd dawać to ludziom Big Grin I tyle w temacie Smile A że i tak nigdy tego ni euzywałem to tym bardziej nie widzę sensu śmiećić tym sprzęt. I jeszcze to posrane zmienianie czcionek i kolorów - ja nie wiem, autorzy to powinni chyba do szkoły się zapisać na jakieś kursy programowania - może wtedy ta wtyczka nie była by kupą łajna gdzie jest nakradzione i nawalone od innych byle ile Smile
avatar
@p3t3n3t Nic dziwnego, wersja jest nowa i ma duże zmiany w porównaniu do swojego poprzednika, ponieważ wszystko zostało przetłumaczone na Python 3. Jeśli macie jakiekolwiek problemy, to wysyłajcie mi logi na PW. Nie siedzę na wszystkich systemach, więc trudno jest zauważyć wszystko co może się wydarzyć.