Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
kolejne pytanie czemu nie działa mi wp pilot zalogowałem się normalnie i wyskakuje mi błąd
avatar
Jak zauważysz, że coś nie działa Smile
avatar
mjw dziękuje działa a teraz kolejne pytanie co jaki czas muszę zmienić ?
avatar
zmień mac adres może
avatar
zainstalowalem nix działają wszystkie kanały ale polskie nie
avatar
Jest, wlacza sie, aoe razem z obrazem wyskakuje komunikat "nieudane odtwarzanie" jak klikne ok to wylacza sie. Jak nie klikne to leci caly czas tylko, ze mam komunikat na srodku ekranu Wink wiecie co to moze byc?
avatar
Sprawdzam czy jest, jak nie ma ogladam co innego Wink dzieki, sprobuje z mbebe
avatar
1,5 tygodnia czekasz żeby oglądnąć? Gratuluje cierpliwości. A serio, to w ff znajduje u mnie jedno zródło i to na nie istniejącym już od dawna hostingu więc nie odpalichoćby i miesiąc czekać. Wszystkie sezony i odc znajdziesz w MBfilm z repo mbebe- sprawdzilem "zagłebienie" ogladaj.to ale pewnie znajdzie sie tez w innych zagłebieniach tejże wtyczki.
avatar
Moglby ktos sprawdzic na FF czy jest w stanie odtowrzyc american horror story sezon:kult odcinek 4. Od 1,5 tyg mam z tym problem i chce sie dowiedziec czy to po mojej stronie jest cos nie tak
avatar
Wtyczka jest genialna, jesli się ją troche ogarnie, żadna inna nie daje tylu możliwości. No ale trzeba jej troche pouzywać, poznac jej mozliwości, żeby wiedziec o czym mówie.
avatar
Niektórzy hołdują zasadzie nieważne jak, byle mówili, ot tak to już jest Smile
avatar
Zawsze coś się musi dziać. Big Grin
avatar
Ostatnio byłem mniej aktywny, ale dzisiaj nadrobiłem temat FF i SB. Szkoda, że ludzie zaczynają kręcić niepotrzebne afery Tongue
avatar
Panowie... Moderator patrzy nawet na wakacjach. Dajcie sobie na luz, czy znowu zaczynamy wojnę Polsko-Polską... jedna apokalipsa ramica to już wystarczająco dużo
avatar
@LukasS proszę bardzo rozwiń, czekam.
avatar
@Mariusz89B twoje funkcje... człowieku skończ z tą hipokryzją. Bo mógłbym rozwinąć temat co jest twoje w tej wtyczce a co innych. Głupoty to gadasz ty a jak chcesz to możemy zrobić wylew tego co i jak i gdzie w mtvguide , a przedewszystkim od kogo, kto i dlaczego. Tyle w temacie Smile
avatar
Wy panowie dalej się przepychacie, jak komuś nie pasuje niech nie używa jesooooo, ktoś się napracował i chwała mu za to. Ja też ma rożne problemy z tym dodatkiem ale go lubię. Wyczyściłem bazę i ruszyło, aktualizacja do 9.0.9 też pewnie zrobiła swoje. Jest jeszcze parę kwestii, które mnie dręczą ale do tego jest forum i tam założę stosowny temat, tutaj zaś dziękuje za włożona pracę, za to że się komuś chce naprawdę szacun i wielkie dzięki.
avatar
@LukasS Nie wiesz o czym mówisz. Moje funkcje dodane do wtyczki są dość zaawansowane i ciekawe czy sam był byś wstanie cokolwiek z tego zrozumieć, podobnie jak tłumaczenie na py3 z obsługą py2 a pracuje nad tym dopiero od roku. Nie znalazłem jeszcze żadnego polskiego dodatku który miałby takie wsparcie. Co do skórek i przypisanie pakiet czcionek to taka funkcja już od dawna istnieje na Kodi forum, wiec nic nowego. Dalej hejtój jak chcesz ja mam to w dupie, chcesz nie chcesz używać twój problem ale nie gadaj głupot.
avatar
no nie wiem czy na VOD znajdziesz np wszystkie wyścigi F1 czy np najważniejsze wydarzenia sportowe. W sumie kto co lubi. Czasmi warto mieć własną bibliotekę, szczególnie gdy neta zabraknie.
avatar
@zborus nic. Bo jest to totalnie zbędne. Nagrywanie / ściąganie było modne 15 la temu. Terwz w dobie vod itp itd jest to kompletnie niepotrzebne.