Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
plusxtv
avatar
A cos innego?
avatar
no właśnie TV przez internet nie droga Smile
avatar
A co to?
avatar
poluj na teleelevidenie
avatar
Witam. Macie jakieś namiary na jakąs tv przez, internet nie droga?
avatar
Mariusz89B juz działa okazało się że stara wersja dlatego która wersja Nixs na słaby internet bo jedna co zainstalowałem przycina strasznie
avatar
@rfojuth jaka wersja kodi?
avatar
kolejne pytanie czemu nie działa mi wp pilot zalogowałem się normalnie i wyskakuje mi błąd
avatar
Jak zauważysz, że coś nie działa Smile
avatar
mjw dziękuje działa a teraz kolejne pytanie co jaki czas muszę zmienić ?
avatar
zmień mac adres może
avatar
zainstalowalem nix działają wszystkie kanały ale polskie nie
avatar
Jest, wlacza sie, aoe razem z obrazem wyskakuje komunikat "nieudane odtwarzanie" jak klikne ok to wylacza sie. Jak nie klikne to leci caly czas tylko, ze mam komunikat na srodku ekranu Wink wiecie co to moze byc?
avatar
Sprawdzam czy jest, jak nie ma ogladam co innego Wink dzieki, sprobuje z mbebe
avatar
1,5 tygodnia czekasz żeby oglądnąć? Gratuluje cierpliwości. A serio, to w ff znajduje u mnie jedno zródło i to na nie istniejącym już od dawna hostingu więc nie odpalichoćby i miesiąc czekać. Wszystkie sezony i odc znajdziesz w MBfilm z repo mbebe- sprawdzilem "zagłebienie" ogladaj.to ale pewnie znajdzie sie tez w innych zagłebieniach tejże wtyczki.
avatar
Moglby ktos sprawdzic na FF czy jest w stanie odtowrzyc american horror story sezon:kult odcinek 4. Od 1,5 tyg mam z tym problem i chce sie dowiedziec czy to po mojej stronie jest cos nie tak
avatar
Wtyczka jest genialna, jesli się ją troche ogarnie, żadna inna nie daje tylu możliwości. No ale trzeba jej troche pouzywać, poznac jej mozliwości, żeby wiedziec o czym mówie.
avatar
Niektórzy hołdują zasadzie nieważne jak, byle mówili, ot tak to już jest Smile
avatar
Zawsze coś się musi dziać. Big Grin