Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@mjw już jest shoutbox tylko dla zarejestrowanych? Bo chciałem wrzucić tu linka do KSW 41 Smile
avatar
@emcet zainstaluj ręcznie wtyczkę bez repo. Do menedżera plików dodaj: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i zainstaluj plik plugin.video.kodiver.wizjatv-0.47.zip
avatar
@kodiver działa wam ? U mnie wyskakuje „ nieudane połączenie z serwerem „ Sad
avatar
@kodiver to taki slang z wykopu, gdzie każdy pisze "wołaj" Smile
avatar
Jeśli możecie, to zamiast instalować repo po prostu ściągnijcie i zainstalujcie zipa stąd: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . Napiszcie za mnie posta na forum. Muszę uciekać.
avatar
Jest jakiś problem z komunikacją między kodim a bintrayem. 405 przy próbie pociągnięcia pliku.
avatar
Właśnie to poodpalałem. Sprawdzam.
avatar
@kodiver u mnie też wyskakuje komunikat, że nie można się połączyć z repozytorium.
avatar
Zgodnie z którą instrukcją?
avatar
Widzę, że jestem jak pies i się mnie woła Big Grin.
avatar
Ok, zawolalem @kodiver 'a . Zobaczymy co sie stalo
avatar
wołajcie @kodiver`a
avatar
Mam ten sam problem co emcet, moze ktos pomoc?
avatar
WITAM serdecznie , mam problem z zainstalowaniem wtyczki , robię wszystko zgodnie z instrukcja , jednak przy próbie zainstalowania z repozytorium wyskakuje mi błąd ze „ kodiver kodi/xbmc repository Nieudane połączenie z repozytorium” Może ktoś miał podobny przypadek ? Przeszukałem forum i tp ale nic nie znalazłem . Może sam autor musi coś zaktualizować ? Pozdrawiam serdecznie
avatar
Ktos moze wgrywal Nougat Beta v1560 na Mi Boxa ?
avatar
avatar
Przy próbie aktualizacji android tv na M8S Pro+Nie moge wybrać opcji USB OTG moge tylko internal storage.Przy USB mam 0 MB Powiedzcie mi dlaczego tak jest ??
avatar
avatar
Konto do yoy.tv ważne do 11.01 login:vincentpa@o2.pl hasło:0285202852
avatar
@kisiel95 rapid.tv - o cenniki pytaj na forum ktos wysle ci ofertę - a przykladowe ceny tutaj By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . Ja kupilem 6 miechow za 45€