Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Odemnie raczej symbolicznie ale parę złotówek poleciało... myślę że jeśli chociaż 10% użytkowników wtyczek mbebe coś dorzuci to nie będzie problemu ;-)
avatar
@Tomek Może warto by dać na głowną to info?
avatar
Panowie i panie. Szable w dłoń. Potrzebne wsparcie. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. mbebe sprzęt poszedł ...
avatar
Witam w apce tivimate zniknely mi nagrania moge jedynie z menagera plikow je odpalic, jakies pomysly na rozwiqznie tego? Ponowne podanie sciezki do folderu nic nie daje
avatar
Rejestracja nadal otwarta Wink
avatar
Tylko że padło
avatar
Otwarta rejestracja teleelevidenie Wink
avatar
My tam lubimy jak ktoś zawraca łeb a potem sam rozwiązuje problemy
avatar
sorry za zawracanie łba Smile
avatar
dobra, trochę kombinowania i dotarłem do /flash i podmieniłem dtb.img Smile
avatar
faktycznie, odpaliłem CE z pendrive z innym plikiem DTB i śmiga. Da się podmienić plik DTB? chodzi mi o zaoszczedzenie czasu z ponowną konfiguracją całego kodi.
avatar
Mając już wrzuconego CE do pamięci wew. Mogę podmienić plik DTB?
avatar
@zborus a dobry plik DTB masz? Na forum CE szukają boxów bez sterowników
avatar
Hey. Zapraszam do subskrybowania. Dziewczyna będzie bardzo wdzięczna Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
jakby co karty sieciowe na usb z chipem realteka szukac?
avatar
jedyna sensowe wytłumaczenie to nie działający port ethernet... oby nie.
avatar
Panowie jak wygląda sprawa z połączeniem boxa z internetem przez kabel? wpiąłem kabel i dupa nie ma neta, na routerze nie świeci się dioda odpowiedzialna za połączenie lan. Kabel na 100% sprawny, w ustawieniach CE włączona obsługa sieci przewodowej. Router tez sprawny bo na tym kablu podpinam lapka i wszystko śmiga.
avatar
@Marcin88_22 Tutaj masz temat => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., do zadawania w nieskończoność, tych "dziwnych" infantylnych pytań...
avatar
A plynnievto działa. I czym to odtwarzasz ta tv. Ja mam tv boxa
avatar
Czy inaczej. A to fsktycznie kosztuje niecałe t euro