Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
faktycznie, odpaliłem CE z pendrive z innym plikiem DTB i śmiga. Da się podmienić plik DTB? chodzi mi o zaoszczedzenie czasu z ponowną konfiguracją całego kodi.
avatar
Mając już wrzuconego CE do pamięci wew. Mogę podmienić plik DTB?
avatar
@zborus a dobry plik DTB masz? Na forum CE szukają boxów bez sterowników
avatar
Hey. Zapraszam do subskrybowania. Dziewczyna będzie bardzo wdzięczna Smile By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
jakby co karty sieciowe na usb z chipem realteka szukac?
avatar
jedyna sensowe wytłumaczenie to nie działający port ethernet... oby nie.
avatar
Panowie jak wygląda sprawa z połączeniem boxa z internetem przez kabel? wpiąłem kabel i dupa nie ma neta, na routerze nie świeci się dioda odpowiedzialna za połączenie lan. Kabel na 100% sprawny, w ustawieniach CE włączona obsługa sieci przewodowej. Router tez sprawny bo na tym kablu podpinam lapka i wszystko śmiga.
avatar
@Marcin88_22 Tutaj masz temat => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., do zadawania w nieskończoność, tych "dziwnych" infantylnych pytań...
avatar
A plynnievto działa. I czym to odtwarzasz ta tv. Ja mam tv boxa
avatar
Czy inaczej. A to fsktycznie kosztuje niecałe t euro
avatar
Zborus a jak się tobplwci na tym plus. Ty placiles paey you
avatar
@zborus załóż revolut, dodaj wirtualną kartę i płać
avatar
nie narzekam, jest ok. Chciałem wykupić teleele, ale z płatnością jest tam troche zachodu. No chyba, że podepniesz karte to jest luz, ale jak chcesz zapłacić np krypto to musisz wpłacić minimum 22eur/usd
avatar
@Marcin88_22 mam plusxtv
avatar
Ktosczxtej strony juz korzystal?
avatar
Dzięki. A na tej stronie latwo sie płaci zacta uslyge i bezpiecznie?
avatar
avatar
avatar
@mjw dałbym zwykły link do inv, ale taki nie istnieje, lepiej było nie pomóc użytkownikowi?
avatar
Mjw podeslesz link jskiejsc nie drogiej ittv