Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Mariusz89B Dzieki wielkie...niestety u mnie nadal nie działa - można się zalogować ale przy próbie odpalenia czegokolwiek kręci kółkiem przez kilka sekund i nie rusza
avatar
Cześc, jestem nowy. Czy IP TV działa dobrze na każdym TV z androidem? Chciałbym kupić TLC 55c815 i używać go do oglądania IP TV i KODI. W którym dziale założyć taki temat?
avatar
@jon1022 tu masz nowa wersje z poprawka, wpisujesz dane i naciskasz po otwarciu wtyczki zaloguj ogory na liscie. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
było by super... dzieki za m-TVguide przynajmniej TV działa
avatar
Moge w tygodniu sprobowac ogarnac.
avatar
no i pewnie o to chodzi... a nie mógł byś pod nieobecność mbebe wnieść stosowną poprawkę do iplamb ? ;-)
avatar
@jon1022 pamietam ze poprawialem logowanie jak przepisywalem kod do m-tvg.
avatar
dzięki za odpowiedź spróbuję przeinstalować ją od nowa
avatar
@jon1022 hej, czasami z ta wtyczka ipli trzeba kilkakrotnie sie zalogowac by zalapalo. Sprawdzilem u siebie w m-TVGuide i tam dziala poprawnie serwis a kod jest ten sam od mbebe.
avatar
witam po dłuższej przerwie Smile
avatar
Czy może ktoś sprawdzić czy działa wtyczka ipli od mbebe? za nic nie mogę jej dziś uruchomić niby loguje i na tym koniec...
avatar
Jak ktoś potrzebuje streamu do F1 to pisać na PW
avatar
Otwarta rejestracja na teleelevidenie Wink
avatar
a adguard będzie mi działał jak mam boxa kablem połączonego? w routerze nie mam opcji ustawienia dnsa
avatar
Oczywiście wpisując domene (dns over tls), a nie korzystać z dedykowanych aplikacji które stawiają lokalnego vpn.
avatar
@gadom92 Do ATV z list to hostfile wystarczy. Zamiast stawiać pihole trzeba było skorzystać z nextdns lub adguard dns. Robi to samo i nie potrzeba kolejnego sprzętu.
avatar
To zależy co chcesz mieć blokowane. Metodą prób i błędów Smile
avatar
Wszystkie dodać? Parę z nich widzę mam ale to blokuje strony takie jak wp czy Onet. To tylko siedziałem i odblokowywana strony które nie powinny być blokowane
avatar
avatar
Jakie filtry polecacie do pihole?