Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
spokojnie wyklepiemy Smile
avatar
Nie denerwuj się Tongue
avatar
Dajcie mi jakąś większą broń na forum...
avatar
Otwarta rejestracja teleelevidenie Wink
avatar
ssiptv
avatar
Chyba tylko Smart IPTV
avatar
Panowie jaka aplikacja do IPTV na telewizorze LG z WebOS najlepsza?
avatar
Wybacz mistrzu Smile nadal charakter swój hartował będę aby więcej ciemniej stronie tak łatwo nie ulec. Silną ciemna strona jest i łatwo jest mi pobłądzić, dlatego nadal światłych Twych nauk będę jeśliś łaskaw potrzebował Smile
avatar
a bo skusiła mnie ciemna strona, łatwiejsza ona jest i silę chyba ma Smile
avatar
No z przyzwyczajenia to ja wczoraj nowy chodnik na działce skosiłem... Nie tego się spodziewałem po tobie mój młody padawanie...
avatar
Pewnie masz rację, ale przyzwyczajenie to przyzwyczajenie tak tylko zapytałem Tongue
avatar
No chłopie - nie załamuj mnie - tam przecież newsy na poziome resoraków były... top 1000 best addons for kodi all the best movie free best all
avatar
lubiłem tam spojrzeć jakie czego nowe wersje i z czym kompatybilne, właściwie to chyba z przyzwyczajenia klikam w ulubione a tu zgon. No to pytam mądrzejszych czyli pytam z ciekawości Smile
avatar
A po co Ci ta szatańska strona Tongue
avatar
Wie ktoś może czy ta strona już całkiem padła By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. czy może jakoś sie przeniosła ??
avatar
avatar
@zorro_9 Jeżeli nie mylisz płaszczyzn z certyfikacją Netflixa...to najszybciej odpowie Ci wyszukiwarka Google Wink takich urządzeń jest całe mnóstwo Smile
avatar
Może ktoś mi dać listę z urządzeniami tvbox z android tv i certyfikowane przez google? wiem że jest mi box s i nvidia shield ale tylko te urządzenia są z android tv?
avatar
Witam
avatar
@jon1022 jestes wstanie wyslac mi log na PW? Moze trzeba poprawic wsparcie dla inputstream.