Strona Główna Forum
Portal
Szukaj
Użytkownicy
Kalendarz
Pomoc
Witaj!
Logowanie
Rejestracja
Zaloguj się
Login:
Hasło:
Nie pamiętam hasła
Zapamiętaj mnie
Forum społeczności kodiwpigulce.pl - wszystko o Kodi! Polskie wtyczki, dodatki, poradniki.
Shoutbox
Strony (429):
« Wstecz
1
…
414
415
416
417
418
…
429
Dalej »
Idź do strony:
Archiwum Shoutboxa
Ostatnia czytana
|
Odznacz wszystkie
kisiel95
@
mjw
jak możesz zbanuj najpierw wszystkie multikonta, tak jak to ma miejsce na innych tego typu stronach powinno być 1 konto/IP/gospodarstwo domowe=1 osoba
20 Dec 19:42
mjw
@
sokol88
nie wiem, w sumie nie mam pomysłu jak takie konkursy robić aby było uczciwie, masz jakiś pomysł?
20 Dec 19:37
mjw
@
kisiel95
jutro już będzie tylko dla zarejestrowanych i zweryfikowanych.
20 Dec 19:35
ddarek65
czy po dzisiejszej aktualizacji ramic repo padły wam wtyczki z ramica?
20 Dec 18:50
polanosiu
Jaka może być przyczyna że nie działa wp wpilot na MI Box? Mimo że podaje właściwe dane do logowania i mieszkam w PL
19 Dec 21:07
kisiel95
Powinien być jakiś limit postów, aby wziąć udział w konkursie
19 Dec 20:24
sokol88
Ciekawe ile sie natworzy nowych kont zeby zwiekszyc szanse w konkursie
19 Dec 20:23
kisiel95
@
mjw
już jest shoutbox tylko dla zarejestrowanych? Bo chciałem wrzucić tu linka do KSW 41
18 Dec 16:19
mjw
@
emcet
zainstaluj ręcznie wtyczkę bez repo. Do menedżera plików dodaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i zainstaluj plik plugin.video.kodiver.wizjatv-0.47.zip
17 Dec 12:19
emcet
@
kodiver
działa wam ? U mnie wyskakuje „ nieudane połączenie z serwerem „
17 Dec 10:09
kisiel95
@
kodiver
to taki slang z wykopu, gdzie każdy pisze "wołaj"
16 Dec 15:00
kodiver
Jeśli możecie, to zamiast instalować repo po prostu ściągnijcie i zainstalujcie zipa stąd:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
. Napiszcie za mnie posta na forum. Muszę uciekać.
16 Dec 14:28
kodiver
Jest jakiś problem z komunikacją między kodim a bintrayem. 405 przy próbie pociągnięcia pliku.
16 Dec 14:24
kodiver
Właśnie to poodpalałem. Sprawdzam.
16 Dec 14:18
mjw
@
kodiver
u mnie też wyskakuje komunikat, że nie można się połączyć z repozytorium.
16 Dec 14:13
kodiver
Zgodnie z którą instrukcją?
16 Dec 14:05
kodiver
Widzę, że jestem jak pies i się mnie woła
.
16 Dec 14:04
matas1
Ok, zawolalem @
kodiver
'a . Zobaczymy co sie stalo
16 Dec 13:58
kisiel95
wołajcie @
kodiver
`a
16 Dec 13:40
matas1
Mam ten sam problem co emcet, moze ktos pomoc?
16 Dec 13:17
Strony (429):
« Wstecz
1
…
414
415
416
417
418
…
429
Dalej »
Idź do strony: