Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Karas220288 Założyłeś dedykowany temat, długo jeszcze będziesz zaśmiecał Shoutboxa?!
avatar
Coś takiego mam: error playlist player: skupping unplayable item:0 path ( adres do filmiku) warning: CPythoninvoker(21): script invoked without an addon. Adding all addon modules installed to python path as fallback. This behavior willa by removed on future version
avatar
Porównałem sobie logi po starcie i po włączeniu filmiku.
avatar
Jakiej testowej?? Wersja 6.8.4, poza nią mam do wyboru 6.7.0 beta1. Ale korzystam 6.8.4
avatar
Korzystasz z wersji testowej pluginu YT - więc może nie działać:
avatar
I potem jeszcze tylko podwójnie upload logu ( za pierwszym razem kodu nie zapisałem
avatar
Log czysty po uruchomieniu kodi, włączony YouTube i próba włączenia dwóch filmików z błędem, oraz 3 ostatni bez błędów odtworzony
avatar
avatar
kodiwpigulce.pl/logi
avatar
blad dodatku, wiecej znajdziesz w pliku log
avatar
@Karas220288 link, który podałeś odtwarza się bez problemu: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. masz jakiś komunikat?
avatar
jak ktos podpowie jak to mogę log wrzucic.
avatar
w kompie dziala, w telefonie tez. a na kodi nie chce
avatar
avatar
Podaj linka to sprawdzimy
avatar
Hey, czy wam też na kodi dodatek YouTube nie odtwarza nie których materiałów?? API mam zrobione, nie działają tylko nie które video, a np przez przeglądarkę te same video działa
avatar
Bede miec do odstapienia poniższej specyfikacj serwer dedykowany, koszt to €12 za miesiac. Jakby ktos chcial to dac znac bo bede rezygnowac, a w tej cenie juz nie ma. Smile
avatar
CPU Intel Xeon L3426 - 1.86 GHz - 4 core(s) RAM 16GB - DDR3 STORAGE 2x 2TB (HDD SATA) BANDWIDTH Unmetered @ 1Gbps OS Ubuntu 18.04 LTS (The Bionic Beaver), 64 bits
avatar
@hmmm Dlaczego nie sprawdzisz/przetestujesz do listy m3u odtwarzaczy typu VLC, PotPlayer itp. itd...gdzie w opcjach ustawień szukamy/zmieniamy rozdzielczość, dekodowanie wideo...chociaż przy marnym hardware pod XP cienko to widzę, wszystko wiedzą wyszukiwarki internetowe Smile
avatar
ale to nie pomoze w odtwarzaniu jakosci 1080p przeciez