Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Właśnie to mnie wkurzało od ruskich i jeszcze lista z archiwum potrafiła łapać bufor gdzie normalna było ok
avatar
Ale faktycznie na psp bitrate mały...
avatar
Z tego co wiem tivimate jest na Androida. Ja używam CE. Ja jestem zadowolony, wszystko śmiga.
avatar
Nie lepiej tivimate? pare lat korzystałem z siptv i chwaliłem ale od tygodnia na tivimate i jest sztos. Plusx jak tam działa teraz? szczególnie na premier league? psp dalej o niskim bitrate?
avatar
dla plusxtv mam &utc={utc}&lutc={lutc} i dupa;/ jak chce odpalić materiał z archiwum po prostu włażą mi na aktualna transmisje.
avatar
Siema. Pomoże ktoś z konfiguracją iptv archive client? Listę mam od plusxtv i za żadne skarby nie mogę uruchomić archiwum.
avatar
Mam nadal kilka kodów na 18 dni dla nowych kont do premiumize.me dajcie znać czy ktoś chce Smile
avatar
@Jmno Tak, jest na Netflixie Smile
avatar
Witam mam konto tb7 w ustawieniach fan film kombinuje z źródłami mam najnowsze URL pod fan film ale nie chce mi wyszukać animacji dla dzieci MUSTANG DUCH WOLNOŚCI na CDA znalazłem tylko jeden sezon czy gdzieś indziej można?
avatar
Do pl tylko tb7
avatar
Do źródeł PL nic lepszego nie znajdziesz. Kiedyś fajny był segos/hdseans - hostowali na cda, w całkiem niezłej jakości, ale ostatnio mają pełno nieaktualnych linków
avatar
W tb7 jest sporo zawartości, pozbyłem się NAS'a i szukam alternatyw
avatar
W Fanfilm możesz bez problemu dodać tb7/xt7 (ustawienia - źródła oraz wpisanie haseł w ustawienia - konta) - działa wyśmienicie. Limit 10GB nie jest tak do końca limitem. Po zakupie oraz codziennie o północy na Twoje konto wpływa 10GB Limitu Premium do wykorzystania na pobieranie. Niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny dzień i kumuluje się do maksymalnie 30GB! - czyli po 3 dniach masz 30 gb - poczekaj 3 dni, oglądasz film - powiedzmy 12GB i masz 18 jeszcze. Kolejnego dnia dochodzi ci 10 więc masz 28 GB... i tak w nieskończoność
avatar
Problem jest taki, że polscy uploaderzy już nie korzystają (bo nie ma) z wielu serwisów, z których korzystają zagraniczni upladerzy. Złote czasy openload odeszły. Smile
avatar
Takich stron jest sporo wiem ale mi chodzi aby źródła były w kodi a w FF nie widziałem nigdzie możliwości dodania konta z innych serwisów jak 3filmy xt7 tb7 i coś tam jeszcze
avatar
a twojlimit czy nopremium? nie wiem jak tam cenowo
avatar
TB7 znajduje od groma ale limit 10gb trochę niski się wydaje a xt7 już o 50% droższy
avatar
Jest coś lepszego od tb7 do Polskich wstawek? real debrid nawet jak coś wyszuka to w 90% nie odtworzy więc słabe rozwiązanie
avatar
No problem rozwiązany. Zainstalowałem wersję 6.8.3, musiałem z zipa bo w repo nie było
avatar
sorki - zerknąłem tylko że masz repo testowe, stąd od razu założyłem że masz i repo testowe