Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ponownie rejestracja otwarta Wink
avatar
Otwarta rejestracja na teleelevidenie...
avatar
Smile
avatar
@mjw , potwierdzam, działa jak złoto. Wielkie dzięki!
avatar
@mjw , bardzo dziękuję. Sprawdzę.
avatar
Pytanie*
avatar
@Łonogrzmot , serdecznie dziękuję. Podesłany przez Ciebie link nijak odpowiada na moje poy
avatar
@DJcOOkie wrzuć do tivimate listę plarnouk
avatar
@DJcOOkie Tak, sprawdzoną metodą jest korzystanie z wyszukiwarki na forum...=> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Hej. Czy ma ktoś sprawdzoną metodę na działanie archiwum PlusX w TiviMate? Czy trzeba konwertować listę na smartiptv?
avatar
@mi1986 Za chwilę początek drugiej połowy, u mnie jak zawsze i wszędzie wszystko good, obraz/dźwięk bez najmniejszych uwag Smile
avatar
Teleele i kanał Eurosport 1. Czy u Was też rwie po chwili od włączenia? U mnie na każdym urządzeniu niezależnie od sieci (wifi/LTE+) :/
avatar
Plusx TANGO DOWNSad
avatar
@Karas220288 Sto tysięcy razy już było o tym na forum Smile
avatar
Hey czy komuś też wywala dodatek Netflix?? Byłem zalogowany, nagle woła o maila i hasło. Po wpisaniu prawidłowych danych ( na pewno okey bo telefonie specjalnie sprawdzałem), wywala że zły mail. Po aktualizacji do 1.10.0
avatar
@Adis1984 Ten problem występuje już od androida 8 ratuje root i nie nagrywaj bezpośrednio na dysku tylko najpierw stwórz katalog i do niego nadaj uprawnienia. Linux też tego nie lubi Wink
avatar
@Adis1984 To "słabo" szukałeś, musisz się bardziej postarać, lub założyć temat w stosownym dziale forum...
avatar
Witam już przeszukałem forum i nic nie znalazłem da się na android 10 kodi nagrywać telewizję ? mam podłączony dysk po usb i jak chcę dodać folder to wywala "sprawdź czy masz uprawnienia do zapisu w folderze"
avatar
Hey, ktoś pomoże ogarnąć iagl i retroarcha?? Oddzielnie wszystko działa, ale jak chcę gry z iagl uruchamiać w retroarchu, to nie wszystkie działają
avatar