Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Plusx TANGO DOWNSad
avatar
@Karas220288 Sto tysięcy razy już było o tym na forum Smile
avatar
Hey czy komuś też wywala dodatek Netflix?? Byłem zalogowany, nagle woła o maila i hasło. Po wpisaniu prawidłowych danych ( na pewno okey bo telefonie specjalnie sprawdzałem), wywala że zły mail. Po aktualizacji do 1.10.0
avatar
@Adis1984 Ten problem występuje już od androida 8 ratuje root i nie nagrywaj bezpośrednio na dysku tylko najpierw stwórz katalog i do niego nadaj uprawnienia. Linux też tego nie lubi Wink
avatar
@Adis1984 To "słabo" szukałeś, musisz się bardziej postarać, lub założyć temat w stosownym dziale forum...
avatar
Witam już przeszukałem forum i nic nie znalazłem da się na android 10 kodi nagrywać telewizję ? mam podłączony dysk po usb i jak chcę dodać folder to wywala "sprawdź czy masz uprawnienia do zapisu w folderze"
avatar
Hey, ktoś pomoże ogarnąć iagl i retroarcha?? Oddzielnie wszystko działa, ale jak chcę gry z iagl uruchamiać w retroarchu, to nie wszystkie działają
avatar
avatar
płacenie karta visa jest bezpieczne w przypadku IPTV?
avatar
płacił ktoś poprzez yandex.money w teleele?
avatar
rejka na teleelevidienie otwarta
avatar
@jp44 Nie, a Ty wiesz?
avatar
Dzięki wielkie - działa, choć w FHH obraz przycisna - któs wie dlaczego ?
avatar
avatar
Cześć, próbuje się zalogować do wtyczki Netflix, niestety za każdym razem otrzymuje komunikat o błędnych danych - jak temu zaradzić ?
avatar
ten sam: &name=325m #EXTINF:0 tvg-id="FAMEMMA" tvg-name="FAMEMMA" tvg-logo="" catchup="flussonic" timeshift="5" catchup-days="5" group-title="Sport" ,KSW Fame mma not 24/7
avatar
na plusx
avatar
jaki jest numer id w linku z dzisiejszym ksw w wersji nie 1080p
avatar
Rejestracja telelel otwarta
avatar
@zorro_9 Pisz na forum w stosownym temacie, nie zaśmiecaj Shoutboxa...a wtyczka Sportowa TV działa!