Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Sorry. Ale wszędzie są poradniki jak to sparować z kodu. Ja natomiast zapłaciłem za SMS a nie mam konta premium.
avatar
@wesol29 Szukaj, czytaj, o autoryzacji konta i jak go wykorzystać, mnóstwo informacji wszędzie na kodiwpigulce...
avatar
Niestety nie zrobiłem kroku w przód. I naprawdę nie wiem o co kaman.
avatar
@wesol29 "Pięć ton" informacji w sieci, na tym forum, na stronie głównej kodiwpigulce, bez jaj że już nie zrobiłeś "kroku w przód" Wink
avatar
Właśnie wykupiłem premium real Debrid przez sms. Dostałem zwrotnie kod SMS i co dalej??
avatar
@zborus Mur/beton...a Ty się "przesiadasz" non stop, życia ci braknie w takim "tempie" ha,ha,ha Parę groszy, a takie neverending story Smile
avatar
A co? Ciężko ze stabilnością? Zastanawiam się właśnie nad przesiadka z plusxtv
avatar
Niech on się serwerami zajmie, a nie otwieraniem rejestracji. Smile
avatar
Ponownie rejestracja otwarta Wink
avatar
Otwarta rejestracja na teleelevidenie...
avatar
Smile
avatar
@mjw , potwierdzam, działa jak złoto. Wielkie dzięki!
avatar
@mjw , bardzo dziękuję. Sprawdzę.
avatar
Pytanie*
avatar
@Łonogrzmot , serdecznie dziękuję. Podesłany przez Ciebie link nijak odpowiada na moje poy
avatar
@DJcOOkie wrzuć do tivimate listę plarnouk
avatar
@DJcOOkie Tak, sprawdzoną metodą jest korzystanie z wyszukiwarki na forum...=> By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Hej. Czy ma ktoś sprawdzoną metodę na działanie archiwum PlusX w TiviMate? Czy trzeba konwertować listę na smartiptv?
avatar
@mi1986 Za chwilę początek drugiej połowy, u mnie jak zawsze i wszędzie wszystko good, obraz/dźwięk bez najmniejszych uwag Smile
avatar
Teleele i kanał Eurosport 1. Czy u Was też rwie po chwili od włączenia? U mnie na każdym urządzeniu niezależnie od sieci (wifi/LTE+) :/