Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
s905x to kupa która stoi na androidzie s-box 605 jest na linuxie lub jak kto woli jest do wyboru android
avatar
@jon1022 Dokładnie, cena jest "zastanawiająca" Wink
avatar
Wątpię żeby ktoś na forum posiadał ten konkretny sprzęt to zwykłe stare s905x w mocno zawyżonej cenie.
avatar
Spoko
avatar
@Adis1984 Nie rozumiesz zwrotu "załóż temat"?
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a tu po wpisaniu s-box 605 zero wyników
avatar
s-box 605 żadne kodi i wtyczki nie po to to kupiłem
avatar
avatar
@Adis1984 Załóż czytelny temat w tym dziale => By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. podczas oglądania czego? z jakiego źródła? Kodi? wtyczki? jaki system? Więcej informacji, tym łatwiejsza ewentualna pomoc Wink
avatar
Witam czy ktoś z tym tvip s-box 605 ma taki problem, że co jakiś czas max do godziny sam się resetuje ? wyłącza się i włącza automatycznie ? podczas oglądania ? wszystkie opcje typu uśpienie podczas braku reakcji powyłączane
avatar
Bring back old epg!
avatar
co może być przyczyną, że nie mogę pobrać okładek, opisu gry itp w emuelec?
avatar
@mi1986 wystarczy, że zerkniesz kilka wpisów niżej na shoutboxie i się dowiesz kiedy była otwarta ostatni raz.
avatar
Hej. Czy ktoś z Was śledzi również otwartą rejestrację na PlusX? Ktoś może napisać kiedy ostatni raz była otwarta? Dzięki!
avatar
@Jmno Aplikacja Yatse: Kodi Pilot
avatar
Witam
avatar
Czy jest sposób w fan film wyszukiwarce wklejać nazwę filmu na nadroid ?
avatar
Witam czy jest sposób aby w kodi np w fan film w wyszukiwarce wklejać tytułu a nie pisać na klawiaturze
avatar
Na stronie rd był odnośnik po wybraniu opcji 15 dni za 3 euro pojawiła się opcja zapłaty poprzez SMS. Wysłałem pod podany numer i otrzymałem kod. Tylko co dalej??
avatar
Gdzie zapłaciłeś za RD smsem?