Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
No proszę jaka mała reorganizacja na forum, niezłe Wink
avatar
@mi1986 No już dobrze, nie męcz lwa, przyjmijmy umownie że "czuję się zrugany" Smile
avatar
@Łonogrzmot i takie insynuacje są nie na miejscu. nawet w internetach...
avatar
@Łonogrzmot akurat ja się dogaduje płacąc via PayPal. nie ma tu żadnej ściemy.
avatar
@mi1986 Niepotrzebna ściema, "przespałeś" moment wyprostowania płatności na telelee i tyle...ale już wiesz że można tam doładować saldo ponownie klasycznymi metodami Smile
avatar
@Łonogrzmot - nie ma w moim przekazie żadnej demagogii, a zwyczajne zapytanie do kogoś doświadczonego w temacie krypto gdzie najlepiej zacząć. Nie czuję tutaj żadnej histerii. Zwyczajnie uważam, że pora się z tym zacząć umiejętnie obchodzić. Faktem jest, że może to forum nie jest najlepszym miejscem na takie pytanie... Pozdrawiam! @jon1022 dzięki za cynk!
avatar
@mi1986 Zajrzyj na 4coins.pl zakładka "Natychmiastowy zakup Bitcoin" jednorazowo można kupić za 60zł... Niestety ze względu na wysokie prowizje krypto jest całkowicie nie opłacalną opcją.
avatar
Na forum było podane, jak poruszać się w "świecie kryptowalut", zagadnienie odeszło w niebyt...
avatar
@mi1986 Po co ta demagogiczno/populistyczna histeria?! Aktualnie nic "na to nie wskazuje"...
avatar
Hej. Coraz więcej wskazuje na to, że trzeba się zaprzyjaźnić z kryptowalutami. Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie najlepiej zacząć z tym przygodę? Chodzi o zakupy małych kwot (do 20€) by następnie przelewać kwoty BTC na zewnętrzne portfele. Jakiś tip? Smile
avatar
avatar
Tak żeby działał Netflix bez przycinek minimum w HD
avatar
Co polecasz?
avatar
@mwojtkiewicz30 Wywal ten złom, kup u Chińczyków za grosze porządnego BOX-a, póki jest jeszcze kilka miesięcy bez VAT-u
avatar
Tyle że mój box nie wyszukuje na nim wogóle połączeń wifi, a po kablu nie mam możliwości
avatar
avatar
Mam pytanko, posiadam boxa Mecool M8S PRO W. Chciałbym poużywać na nim netflixa lecz z tego co wiem to zbanowali te chińskie boxy i nie da sie w żaden sposób odpalić netflixa (takiego ATV), zabawa z netflixem przystosowanym do telefonu mnie nie zadowala. Jest jakiś sposób na to? Może jakiś custom ROM cokolwiek??
avatar
@Kijor uzyj liste Plusx dla siptv nie dla kodi w mtvguide i bedzie dzialac.
avatar
goldvod padlo juz na dobre??
avatar
Właściwie to nie wiem z ciekawości chyba Tongue zawsze mnie kusi a potem przeklinam ten pomysł, życie Smile