Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Sprawdź w systemie czy pokazuje oznaczenie.
avatar
To oznaczenia płytki, musisz otworzyć i zobaczyć. Tego raczej w info o systemie nie pokazuje.
avatar
rozumiem ze te oznaczenia P1 P2 to jest wersja firmware?
avatar
jak sprawdzić, którą mam wersję boxa x96air? p1, p2, p3 czy p4?
avatar
A ile ustawiles dni aby przechowywalo przewodnik?
avatar
Czy komuś epg.ovh z archiwum na wtyczce PVR IPTV Simple Client pokazuje tylko 1 dzień do tyłu?
avatar
@bartus2003 podaj przykład, ktory kanał nie działa?
avatar
też nie - szukam Smile
avatar
@wiceci7 Nie, a Ty?
avatar
avatar
Siemka, powiedzcie mi czy działają wam wszystkie kanały na PLUSX? Rusek twierdzi, że wszystko jest ok, a u mnie nie jest mimo przeładowania listy!
avatar
A co Big Grin Nowy dział będzie się powoli powiększał Smile
avatar
No proszę jaka mała reorganizacja na forum, niezłe Wink
avatar
@mi1986 No już dobrze, nie męcz lwa, przyjmijmy umownie że "czuję się zrugany" Smile
avatar
@Łonogrzmot i takie insynuacje są nie na miejscu. nawet w internetach...
avatar
@Łonogrzmot akurat ja się dogaduje płacąc via PayPal. nie ma tu żadnej ściemy.
avatar
@mi1986 Niepotrzebna ściema, "przespałeś" moment wyprostowania płatności na telelee i tyle...ale już wiesz że można tam doładować saldo ponownie klasycznymi metodami Smile
avatar
@Łonogrzmot - nie ma w moim przekazie żadnej demagogii, a zwyczajne zapytanie do kogoś doświadczonego w temacie krypto gdzie najlepiej zacząć. Nie czuję tutaj żadnej histerii. Zwyczajnie uważam, że pora się z tym zacząć umiejętnie obchodzić. Faktem jest, że może to forum nie jest najlepszym miejscem na takie pytanie... Pozdrawiam! @jon1022 dzięki za cynk!
avatar
@mi1986 Zajrzyj na 4coins.pl zakładka "Natychmiastowy zakup Bitcoin" jednorazowo można kupić za 60zł... Niestety ze względu na wysokie prowizje krypto jest całkowicie nie opłacalną opcją.
avatar
Na forum było podane, jak poruszać się w "świecie kryptowalut", zagadnienie odeszło w niebyt...