Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Łonogrzmot Dzięki <3
avatar
@ekowiczek1 W dziale TV BOXy szukać/pisać/pytać...
avatar
Za każdym razem, gdy chcę go uruchomić muszę go odłączać i podłączać do zasilania
avatar
Witam, jest gdzieś temat związany z uruchamianiem x96 max? Chodzi mi o to, że nie uruchamia się po kliknięciu przycisku włączania na pilocie
avatar
@zborus zmień dekdowanie dźwieku z software na hardware lub odwrotnie na tych kanałach co nie masz dźwięku.
avatar
@mjw dzięki, jesteś wielki Smile To było takie oczywiste
avatar
avatar
Próbowałem już z włączeniem opcji dźwięku przestrzennego i nie pomaga;(
avatar
Prawidłowa dedukcja, słowo klucz "ustawienia", kilka razy było o tym na forum...
avatar
Mam taką dolegliwość w tivimate, że na niektórych kanałach nie ma dźwięku. Chyba coś z ustawieniami jest nie tak.Sad
avatar
Mi się nigdy nie udało przez BootcardMaker Sad
avatar
@mjw da się postawić Slimboxa z karty. Właśnie zainstalowałem.
avatar
@Kijor ustawienia, telewizja, przewodnik, liczba wyswietlanych dni z przeszlosci
avatar
@mjw - "A ile ustawiles dni aby przechowywalo przewodnik?" Nie widzę w ustawieniach żadnej opcji, jak długo EPG ma być przechowywane. Myślałem, że jak wybiorę wersję "plar.xml" to to załatwi sprawę.
avatar
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Ktoś coś wie na ten temat?? u nas niestety nie nadają tej dyscypliny na żadnym kanale, więc jeśli chce oglądać to muszę poszukać innego rozwiązania, z góry dzięki za pomoc.
avatar
mjw dziękuje bardzo
avatar
Nie ma
avatar
Cześć wszystkim, nie chce zakładać nowego tematu, a nie mogę się doszukać nigdzie czy w wp pilot jest opcja zmiany rozdzielczości na mniejszą? opcja: ustawienia obrazu > ścieżka video jest niestety zablokowana.
avatar
Teraz działa idealnie Smile
avatar
Ktoś tu forum psuje :>