Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
problem w tym ze aktualizacji nie ma nie wzszukuje
avatar
Ooo tak te błedy kojarze. Koniecznie podaj wersję kompilacji oraz czy na urządzeniu masz taką aplikację jak "FOTA Update".
avatar
Powrót do ustawień fabrycznych nie pomógł? Na trzech egzemplarzach X96 Max Plus nie miałem najmniejszych problemów z ponowną czystą instalacją Kodi z Google Play...
avatar
403 lub 192
avatar
Jaki numer błędu wyskakuje? Wejdź w informacje o systemie i podaj wersje kompilacji.
avatar
niestety nie pomoglo zrobilem wszystko tak jak napisales jak teraz odinstalowalem stockowe kodi (KD Player) chce zainstalowac kodi z google to mieli instslacje i przerywa
avatar
@osia86 Resetowanie/powrót do ustawień fabrycznych => po tej czynności wyłączamy urządzenie przyciskiem na pilocie => wyciągamy na kilkanaście sekund wtyczkę z gniazda elektrycznego => po ponownym uruchomieniu => aktywujemy połączenie sieciowe WIFI => w opcjach ustawień aktualizacja systemowa, jeżeli takowa będzie dostępna, a będzie => klasyczny restart urządzenia włącz/wyłącz => logowanie na konto Google => jedziemy z koksem typu Kodi, wtyczki, niezbędne aplikacje z Google Play, akceptujemy ich aktualizacje...
avatar
Witam kolegow, mam problem na X96 MAX plus 4GB/64GB Kodi systemowe zas jak odinstaluje i chce zainstalowac z play nie da sie wyskskuje blad
avatar
@Łonogrzmot Dzięki <3
avatar
@ekowiczek1 W dziale TV BOXy szukać/pisać/pytać...
avatar
Za każdym razem, gdy chcę go uruchomić muszę go odłączać i podłączać do zasilania
avatar
Witam, jest gdzieś temat związany z uruchamianiem x96 max? Chodzi mi o to, że nie uruchamia się po kliknięciu przycisku włączania na pilocie
avatar
@zborus zmień dekdowanie dźwieku z software na hardware lub odwrotnie na tych kanałach co nie masz dźwięku.
avatar
@mjw dzięki, jesteś wielki Smile To było takie oczywiste
avatar
avatar
Próbowałem już z włączeniem opcji dźwięku przestrzennego i nie pomaga;(
avatar
Prawidłowa dedukcja, słowo klucz "ustawienia", kilka razy było o tym na forum...
avatar
Mam taką dolegliwość w tivimate, że na niektórych kanałach nie ma dźwięku. Chyba coś z ustawieniami jest nie tak.Sad
avatar
Mi się nigdy nie udało przez BootcardMaker Sad
avatar
@mjw da się postawić Slimboxa z karty. Właśnie zainstalowałem.