Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ściągnij ten plik: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i nagraj go na pendrive. Następnie jakimś file explorerem przenieś ten plik na pamięć wewnętrzną urządzenia. Możesz też instalować bezpośrednio z pendrive, tylko jeśli masz pewność, że jest w pełni sprawny. Następnie uruchom aplikację "UPDATE" kliknij na "Select" wskaż lokalizację pliku aktualizacji, następnie przycisk "Update" i cierpliwie czekasz.
avatar
prosze mnie naprowadzic
avatar
Najnowsza wersja to 20200901-1005 czyli z 1 września. A twoja jest z 30 marca. Aktualizacje możesz wykonać ręcznie.
avatar
jak daje check version to wzskskuje current version is the latest version
avatar
Uruchom aplikacje "FOTA Update" i wyszukaj aktualizacje.
avatar
A jeśli nie, to zrób to ręcznie i błędy znikną.
avatar
No to musi znajdować aktualizację, nie ma bata.
avatar
20200330-1743 dokladnie tak
avatar
2020033-1743
avatar
20200330
avatar
tak
avatar
Odpowiedz na moje pytanie... Czy na urządzeniu jest aplikacja o nazwie "FOTA Update"? Nie pytam o zwykłą "Update". I koniecznie podaj wersje kompilacji...
avatar
problem w tym ze aktualizacji nie ma nie wzszukuje
avatar
Ooo tak te błedy kojarze. Koniecznie podaj wersję kompilacji oraz czy na urządzeniu masz taką aplikację jak "FOTA Update".
avatar
Powrót do ustawień fabrycznych nie pomógł? Na trzech egzemplarzach X96 Max Plus nie miałem najmniejszych problemów z ponowną czystą instalacją Kodi z Google Play...
avatar
403 lub 192
avatar
Jaki numer błędu wyskakuje? Wejdź w informacje o systemie i podaj wersje kompilacji.
avatar
niestety nie pomoglo zrobilem wszystko tak jak napisales jak teraz odinstalowalem stockowe kodi (KD Player) chce zainstalowac kodi z google to mieli instslacje i przerywa
avatar
@osia86 Resetowanie/powrót do ustawień fabrycznych => po tej czynności wyłączamy urządzenie przyciskiem na pilocie => wyciągamy na kilkanaście sekund wtyczkę z gniazda elektrycznego => po ponownym uruchomieniu => aktywujemy połączenie sieciowe WIFI => w opcjach ustawień aktualizacja systemowa, jeżeli takowa będzie dostępna, a będzie => klasyczny restart urządzenia włącz/wyłącz => logowanie na konto Google => jedziemy z koksem typu Kodi, wtyczki, niezbędne aplikacje z Google Play, akceptujemy ich aktualizacje...
avatar
Witam kolegow, mam problem na X96 MAX plus 4GB/64GB Kodi systemowe zas jak odinstaluje i chce zainstalowac z play nie da sie wyskskuje blad