Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
istnieje tivimate za free wyzszy niz 2.8.0, juz wykupiłem interesuje mnie wiec tylko odpowiedz tak lub nie
avatar
no i gitara Smile
avatar
@mjw Znalazlem sposob na szybkie pobieranie z flussonic, wymiana w linku ciag "mono" na "video". Smile pozdr.
avatar
Nie mozna, dane sa niezabezpieczone bo sa przechowywane w ustawieniach wtyczki w Kodi.
avatar
@mjw dziękuje za szybką odpowiedz a jeszcze takie pytanko we wtyczce fanfilm przy wpisywaniu danych do logowania pisze że twoje dane nie są zabezpieczone można to jakoś zmienić czy nie
avatar
@Mariusz89B spoko Smile Zerknij na wtyczkę do pobierania z archiwum Telelele jest na forum może coś z niej się uda uzyskać pod PlusX.
avatar
@EMR9 wykupujesz dostęp czasowy więc po 24h nie będziesz mieć dostępu. Więc możesz raz na tydzień czy jak tam chcesz. Smile
avatar
@mjw tak, musze wymyslec aby pobieralo w czasie rzeczywistym to chyba jedyne rozwiazanie. Dziekuje za szybka odp. Smile
avatar
Witam mam pytanie odnośnie tb7 czy tam transfer można wykupywać np. raz na tydzień nie ma żadnych zobowiązań
avatar
Witam takie pytanie mam te konto do fanfilm tb7.pl to można widziałem wykupywać przykładowo na 24 h i to do niczego nie zobowiązuje np. mogę raz w tygodniu se wykupić np. dobrze rozumiem
avatar
Jak streamujesz to download jest niższy niż jak pobiera i możliwe, że flussonic ma na to jakieś zabezpieczenie.
avatar
@mjw calkiem mozliwe, zauwazylem ze jak tylko rozpocznie sie pobieranie to praktycznie odrazu ucina.
avatar
pewnie ucinają transfer
avatar
Hej, wie ktos czemu muli pobieranie z new.plusx.tv.? format timeshift, /mono-{utc}-{lutc}.m3u8?token. Timeshift mi sie odpala ale tez po chwili. ffmpeg -protocol_whitelist file,http,https,tcp,tls,crypto
avatar
@zborus nie tak jak ja testuje to nie chiaciałbym osob trzecich, tak tylko sie zastanawiam bo stowa na zawsze do nie nie dużo
avatar
Mam premium tivimate mogę Twoje urządzenie dodać.
avatar
przyszedł mi box s905x3, może ktoś ma spatchowane aplikacje iptv pod androida, bym te platworme potestował, mam taki pomysl by by gotowe romy typu slimbox porobic, z zainstalowanymi aplikacjami
avatar
Git Wink
avatar
dziekuje bardzo dziala
avatar
Dziękuję serdecznie zaraz sprawdzę