Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Co jest z wizją?
avatar
Cześć , czy gdzieś w ustawieniach QWER jest kalibracja ekranu ? u mnie wyświetlany obraz jest większy niż ekran i "pożera" mi niektóre rzeczy...
avatar
@mjw ups Smile
avatar
avatar
@GalAnonim dostał dostęp do real-debrid i mają mega awarię albo atak i pracują nad naprawą. Big Grin Niezła robota Gal Big Grin
avatar
@DenDy póki co nie zauważyłem problemów ale nie jest to urządzenie, którego używam codziennie. Zrób sobie backup danych z 8 i wgraj update na 9 i jak będzie lipa to wrócisz do 8. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@mjw w temacie hbo napisales ze uzywasz le9. Jest to juz w miare stabilne? Bo nie wiem czy przechodzic z 8 :p
avatar
@mjw ok , wypróbuje , dzięki
avatar
@King of the Stone Age użyj aplikacji dostępnej w google play By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. całkiem spoko działa
avatar
Cześć , wie ktoś może którą opcję wybrać w telefonie od Redmi 4A - Mi Remote , by służył jako pilot do Mecool m8s Pro + ?
avatar
@GalAnonim dzięki za odpowiedź.
avatar
@King of the Stone Age Niestety serwisy, które udostępniają te treści kompresują je i wygląda to tak jak wygląda. Lepiej wyglądać nie będzie do czasu gdy ktoś nie udostępni w wyższej jakości
avatar
Cześć , to mój pierwszy wpis na forum więc proszę o łagodne traktowanie Smile Czy w FanFilm Lite są tylko treści 720p i z lektorem ? Mam wrażenie że i tak to nie jest 720 , a słabsza jakość , może muszę coś ustawić w Kodi ? Mój box to Mecool m8s pro + a tv ma rozdzielczość 1366x768 - może tu jest problem ?
avatar
mjw , dziękuję działa
avatar
Wchodzisz w dodatki -> ustawienia -> zmieniasz na dole z podstawowego/standardowego na ekspercki -> dodatki -> zarządzaj zależnościami i znajdź tam URLresolver i ResolveURL i w nich autoryzuj swoje konto RD. OD teraz każda wtyczka korzystająca z RD będzie działać.
avatar
NitroFun , dziękuję udało mi się,na Incursion i AT THE FLIX ale niestety w Supremacy nigdzie tego nie ma , bynajmniej ja nie widzę ? masz jakiś pomysł ?
avatar
Szukasz wtyczki URLResolver bądź ResolveURL i w niej autoryzujesz swoje konto na RD
avatar
Najbardziej zależy mi na Supremacy ,plis pomożcie ?
avatar
a może włąsnie warto by było otworzyć nowy wątek bo trochę pogrzebałem i nigdzuie nie ma takich informacji a ja na przykłąd sam chętnie z takich podpowiedzi bym skorzystał ponieważ w tych sprawach jestem raczej nowicjuszem ,angielski słabo więc muszę zdawać się tylko na was koledzy
avatar
konkretnie chodzi mi o wtyczki AT THE FLIX , Supremacy The Dogs Bollocks Incursion