Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Siema, korzystam z IPTV i lisy od novatv, ale jak odpalę kanał hd to przycina ;/ neta mam 120 Mb po kablu do tv. To samo było gdy testowałem listę od iptv polska, ktoś ma jakaś sugestie czemu tak jest?
avatar
mi box4k po instalacji Oreo brak wyszukiwania głosowego
avatar
@djemba U mnie jeszcze brak aktalizacji :/
avatar
mi box 4k z aktualizacją do Oreo Smile
avatar
bardzo dziekuje wgrałem i działa
avatar
avatar
szukam takiego pliku repository.cherrytv-1.2.4.zip
avatar
avatar
avatar
Witam ponownie,czy ktoś z kolegów mógłby mi pomóc w skonfigurowaniu Open VPN Menager-a?
avatar
mam jeszcze jakiś komunikat z open vpn Menager,że coś jest z html ale nie kumam po angielsku
avatar
witam ponownie ,musiałem pilnie wyjść,pierwszy komunikaat,"błąd dodatku Polisz team"i po zainstalowaniu QWERX z repozytorium,też błąd dodatku,i nie wgrywa mi niczego
avatar
@Stan500 jaki komunikat się pojawia?
avatar
Witam ponownie,jestem tu poraz pierwszy,powiem w prost mam problem z zainstalowaniem'builda' oile dobrze piszę,na windowsie 7,8 10 i to w 64- cejak i w 86,pojawia mi się komunikat np.QWERX,a na androidzie w smartfonie śmiga aż miło,czy moglibyście mi podpowiedzieć co robię zle?
avatar
Witam wszystkich
avatar
Czy ktos może orientuje czemu nie widzę swoich napisanych odpowiedzi w danym wątku forum?
avatar
Hej znacie jakiś darmowy polski VPN żeby sobie w Norwegii ogarnąć w kodi player.pl jak to kiedyś było w poradniku ??
avatar
Jest jakaś wtyczka z player.pl?
avatar
Już główny ekran QWER jest za duży , podczas wyświetlania wideo to znalazłem w opcjach kalibrację.
avatar
@King of the Stone Age Tobie chodzi podczas wyświetlania wideo czy we wtyczce/repo?