Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
mi box4k po instalacji Oreo brak wyszukiwania głosowego
avatar
@djemba U mnie jeszcze brak aktalizacji :/
avatar
mi box 4k z aktualizacją do Oreo Smile
avatar
bardzo dziekuje wgrałem i działa
avatar
avatar
szukam takiego pliku repository.cherrytv-1.2.4.zip
avatar
avatar
avatar
Witam ponownie,czy ktoś z kolegów mógłby mi pomóc w skonfigurowaniu Open VPN Menager-a?
avatar
mam jeszcze jakiś komunikat z open vpn Menager,że coś jest z html ale nie kumam po angielsku
avatar
witam ponownie ,musiałem pilnie wyjść,pierwszy komunikaat,"błąd dodatku Polisz team"i po zainstalowaniu QWERX z repozytorium,też błąd dodatku,i nie wgrywa mi niczego
avatar
@Stan500 jaki komunikat się pojawia?
avatar
Witam ponownie,jestem tu poraz pierwszy,powiem w prost mam problem z zainstalowaniem'builda' oile dobrze piszę,na windowsie 7,8 10 i to w 64- cejak i w 86,pojawia mi się komunikat np.QWERX,a na androidzie w smartfonie śmiga aż miło,czy moglibyście mi podpowiedzieć co robię zle?
avatar
Witam wszystkich
avatar
Czy ktos może orientuje czemu nie widzę swoich napisanych odpowiedzi w danym wątku forum?
avatar
Hej znacie jakiś darmowy polski VPN żeby sobie w Norwegii ogarnąć w kodi player.pl jak to kiedyś było w poradniku ??
avatar
Jest jakaś wtyczka z player.pl?
avatar
Już główny ekran QWER jest za duży , podczas wyświetlania wideo to znalazłem w opcjach kalibrację.
avatar
@King of the Stone Age Tobie chodzi podczas wyświetlania wideo czy we wtyczce/repo?
avatar
Wizja miewa "sporadyczne" te same problemy ale zawsze jest rekompensata o dodatkowe dni w premium.