Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
No właśnie komputer nie wykrywa a kartą jak próbuję to nie przechodzi do wgrywania oprogramowania
avatar
@coffee tak i nawet na głównej kwp masz poradnik o tym
avatar
@gadom92 no to próbuj wgrać kartą albo kablem usb
avatar
Da radę jakoś przywrócić go do życia?
avatar
4pda
avatar
Matrix posiada wbudowaną obsługę archiwum, jeśli chodzi o telewizję - prawda?
avatar
Gdzie tak wyczytałes?
avatar
no ale brick....
avatar
wczoraj wgrałem sobie slimbox atv przez kartę i ładnie działało. Wyczytałem że lepiej zrobić sobie zwykłego androida i w magisku moduł na atv
avatar
Mi sie nigdy nie udalo z karty, zawsze uzy2am kabla usb. @Tomek wgrywal do savio przez karte pamieci oprogramowanie i jemu sie udalo.
avatar
Wgrałem na x96 max+ 4gb wersję oprogramowania na 2gb. Teraz wisi mi na logo i nie mogę zmienić oprogramowania z karty pamięci. Co mogę teraz zrobić?
avatar
Czesc
avatar
witam wszystkich
avatar
Szczerze mówiąc też o tym myślałem. Mam akurat wolnego PCta, to przetestuję go. Dzięki!
avatar
Zamiast testować libreelec na maszynie wirtualnej - co jest bez sensu lepiej nagrać obraz na pendriva, uruchomić z niego PC i wpisać "RUN" na pierwszym ekranie. Libreelec odpali się i będzie działał normalnie z pendraiva
avatar
@coffee nie możesz odpalać filmu 4k na maszynie wirtualnej. Takie testy to tylko na docelowym sprzęcie
avatar
Jasne, dlatego posiadam dwa sprzęty z Amlogicem. Jednak posiadam też lepszy sprzęt, który docelowo miał służyć za HTCP, czyli Libreelec jako główny klient + odpalone usługi w tle, jednak jeśli sypie tyloma błędami, to lipnie to widzę.
avatar
Bo libreelec porzucił wsparcie dla amlogic, zapewniają tylko minimum. Dlatego powstało coreelec do którego jest wrzucanych więcej latek dla jądra
avatar
Odpaliłem Libreelec na maszynie wirtualnej i muszę przyznać, że Coreelec jest gdzieś lepiej napisany - być może to kwestia procków Amlogic, ale np. przy próbie odpalenia filmu 4k na libre appka dostaje crasha.
avatar
chyba że korzystasz z innego scrapera