Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Uuuu to smutna wiadomość.
avatar
Lepiej się martwcie o płatne API do większości wtyczek korzystających z thetvdb. Jak się okaże, że klucze bedą wymagane dla każdego usera to 12$ trzeba szykować.
avatar
Seren jest na k19, tydzień temu działał bez żadnego problemu. TO samo THE OATH dodatek też świetny pod debrida.
avatar
Jak będzie FF dla K19 to spokojnie można się przesiadać. Do tego czekać na Seren i nic więcej nie potrzeba
avatar
@Tomek AZ2 został porzucony, planujesz swój mod dostosować do k19?
avatar
dobre info właśnie dostałem - po weekendzie FanFilm dla k19
avatar
Witam, czy może jest EPG fo kanału VIVA Russia? Mam na liście IPTV
avatar
Cześć. Czy jest aktualnie dostępna i działająca wtyczka dla serwisu mega.nz? Chodzi o odtwarzanie video online bez konieczności zapisywania plików. Z góry dzięki za pomoc.
avatar
Dokładnie, nie ustawiaj w CE GUI na 4k, zalecane jest używanie 1080p
avatar
GUI Kodi na większości urządzeń jest w 1080p.
avatar
Hej! Z okazji zakupu nowego tv boxa (tani klon MQK S905X) postanowiłem postawić na nim CoreElec 9.2.6 i w ustawieniach systemu wyświetlacz bez problemu obsługuje 4k. Coś mi nie pasowało i sprawdziłem na Kodi 18.9 zainstalowanym na telewizorze- rozdzielczość utknęła na 1920x1080p. Da się to jakoś zmienić na UHD?
avatar
bez zasilania poszło Big Grin box żyje
avatar
@gadom92 - z karta udało mi się tylko 1x. Ale przy kablu i podłączaniu do kompa, podłącz zasilanie do boxa - bez niego na s905x3 może nie pójść
avatar
Używam to co większość Tongue Tak, docker na CE jest świetny. Pihole i/lub torrent i można mieć mini seedboxa Wink
avatar
Jeśli można wiedzieć, polecasz jakieś wtyki? Tzn. chodzi mi bardziej o to, czy korzystasz z czegoś poza tymi wtykami, które są popularne na forum? (fanfilm, repo mbebe, niektórzy mają odpalone kontenery na dockerze itp.)
avatar
Bez działających wtyczek nie widziałem sensu testowania. Cierpliwie czekam aż najważniejsze wtyczki i skiny będą kompatybilne Tongue
avatar
A testowałeś już może CE z kodi19? Wydaje mi się, że nawet kanały gdzieś szybciej się zaciągają z serwera
avatar
No to genialnie! Big Grin
avatar
CE z matrixem jest już od dawna Tongue
avatar
@mjw odpaliłem teraz to kodi na windowsie i przyznam, że widać poprawę w szybkości działania Smile jeśli tylko najważniejsze wtyki zostaną przepisane zgodnie z python3, a coreelec wypuści builda pod matrixa, to będzie cudo!