Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Działa wam wtyczka Real Debrid?
avatar
Ta wtyczka jest już kompletnie niepotrzebna odkąd player wprowadził opłaty.
avatar
Czy piszac "telewizja polska" masz na mysli sd-xbmc? Marne szanse, chociaz rok temu ktos od nich pisal, ze byc moze przepisza wtyczke. Tam i tak od dawna działały już tylko 4 serwisy z czego 3 są również w repo mbebe, dużej straty nie ma Tongue
avatar
avatar
Kwestia czasu i większość rzeczy będzie śmigać na Matrixie
avatar
czy oriebtujecie sie czy wtyczki typu telewizja polska albo ipla od mbebe beda dzialaly pod tym nowym kodi?
avatar
avatar
Plik niedostepny, wrzuc na gofile.io
avatar
Sprawdzisz czy działa Ci?
avatar
avatar
@gadom92 ja mam
avatar
Dostałem info od developerów ff... na pewno nie w weekend - wyszły jakieś kwiatki
avatar
ma ktoś z Was x96 max+? szukam kogoś do pomocy w przetestowaniu appki Netflixa na android TV
avatar
Spoko, nie pali się Wink
avatar
@DenDy priorytetem dla mnie jest moja modyfikacja, ale jak ogarnę problemy w k19, to ogarnę też je w oryginalnym - horizon jest słaby dla mnie - za mało opcji
avatar
@Tomek super Wink Strasznie przyzwyczaiłem się do AZ2. Sprawdzałem horizona, ale jakoś mi nie pasuje.
avatar
@mjw no Venom już się zapowiedział że koniec. Zezgl na to api własnie.
avatar
Ogólnie oryginalny az2 też działa, ale ma małe problemy które chce wychwycić na czystym profilu
avatar
Jak zrobię poprawki w swoim az2 pod k19, to wrzucę je też do oryginalnego az2
avatar
@DenDy no dziś testowałem swoje az2 na k19. Znalazłem też port oryginalnego, ale są problemy z okładkami. Będę to ogarniał w weekend. Ale mój az2 jest już mocno pode mnie robiony....