Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Taki wielki oczojebny baner masz nad tym okienkiem w które wpisujesz teraz tekst - kliknij go....
avatar
Okej i wersja 18.9 Leia jest już okej?
avatar
tak wchodzisz na strone glowna kodi i tam masz wczesniejsze wersje na rozne platformy
avatar
Cześć, dopiero zaczynam i dziś z marszu ściągnąłem KODI 19. Jest jakaś opcja żeby cofnąć/pobrać wcześniejszą wersję? Windows
avatar
jest mnostwo platnych IPTV
avatar
@Łonogrzmot Jestem w tym zielony, jak uzyskac jakas fajna liste?
avatar
@Cisekpro Dlaczego za pośrednictwem Kodi? A nie aplikacja na przykład TiviMate + dobra lista m3u?
avatar
Panowie i Panie jakas wtyka czy repozytorium moze byc platne, gdzie bede mial pelny pakiet polsat sport i nc+ chodzi mi glownie o sportowe? w najlepszej jakosci
avatar
@walusiek24 to nie takie proste, przepusc przez konwerter i bedzie sypac bledami Big Grin
avatar
Da się przepuścic wtyczke przez konwerter z Py 2.7 na py 3.0? Smile
avatar
ok, na githubie mbebe cos działa więc jest szansa na szybkie uruchomienie "matrixa", takie pytanie?
avatar
Działa
avatar
Działa wam wtyczka Real Debrid?
avatar
Ta wtyczka jest już kompletnie niepotrzebna odkąd player wprowadził opłaty.
avatar
Czy piszac "telewizja polska" masz na mysli sd-xbmc? Marne szanse, chociaz rok temu ktos od nich pisal, ze byc moze przepisza wtyczke. Tam i tak od dawna działały już tylko 4 serwisy z czego 3 są również w repo mbebe, dużej straty nie ma Tongue
avatar
avatar
Kwestia czasu i większość rzeczy będzie śmigać na Matrixie
avatar
czy oriebtujecie sie czy wtyczki typu telewizja polska albo ipla od mbebe beda dzialaly pod tym nowym kodi?
avatar
avatar
Plik niedostepny, wrzuc na gofile.io