Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
No... widziałem... Makabra...
avatar
CoreELEC zameldował się z Matrixem...wypszedzili nawet Libreelec
avatar
No wiadomo - nie ma w tym linku wtyczek które pojawiły się wczoraj - ale nic bardziej aktualnego noie ma
avatar
O linku we wpisie @xiondz nie wspomnę Smile
avatar
@Juniorro Na stronie głównej kodiwpigulce Smile
avatar
A co tam jest nieaktualnego? FanFilm działa, 99% innych też - post był modyfikowany 02-25-2021 więc jest bardzo aktualny.
avatar
wlasnie panie Tomaszu, bo oczywiscie nie mialem backupu a 19 wbila i musze stawiac na nowo Leile, sa jakies szanse na aktualizacje tego posta?.....https://forum.kodiwpigulce.pl/showthread.php?tid=1485
avatar
Okej, sorki nie doczytałem do końca. A gdzie znajdę taki najbardziej podstawowy poradnik, jak instalować repozytoria, wtyczki, jestem zupełnie zielony
avatar
Taki wielki oczojebny baner masz nad tym okienkiem w które wpisujesz teraz tekst - kliknij go....
avatar
Okej i wersja 18.9 Leia jest już okej?
avatar
tak wchodzisz na strone glowna kodi i tam masz wczesniejsze wersje na rozne platformy
avatar
Cześć, dopiero zaczynam i dziś z marszu ściągnąłem KODI 19. Jest jakaś opcja żeby cofnąć/pobrać wcześniejszą wersję? Windows
avatar
jest mnostwo platnych IPTV
avatar
@Łonogrzmot Jestem w tym zielony, jak uzyskac jakas fajna liste?
avatar
@Cisekpro Dlaczego za pośrednictwem Kodi? A nie aplikacja na przykład TiviMate + dobra lista m3u?
avatar
Panowie i Panie jakas wtyka czy repozytorium moze byc platne, gdzie bede mial pelny pakiet polsat sport i nc+ chodzi mi glownie o sportowe? w najlepszej jakosci
avatar
@walusiek24 to nie takie proste, przepusc przez konwerter i bedzie sypac bledami Big Grin
avatar
Da się przepuścic wtyczke przez konwerter z Py 2.7 na py 3.0? Smile
avatar
ok, na githubie mbebe cos działa więc jest szansa na szybkie uruchomienie "matrixa", takie pytanie?
avatar
Działa