Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
chociaż może z tego coś im się uda wykrzesać
avatar
Dostępne są tylko: 20th Century Fox Sony DreamWorks MGM Paramount Universal Walt Disney Warner Bros.
avatar
Co do filmów - nie jest to możliwe, ponieważ imdb nie udostępnia takich danych: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Co do seriali - to jest od wielu wielu lat - seriale - sieci - Netflix - dla filmów jeszcze nie ma...
avatar
W związku z tym, że FanFilm wyszukuje również produkcję Netflix czy istnieje jakiś cień szansy na stworzenie kategorii uwzględniającej jedynie filmy/seriale Netlix?
avatar
@rokrystek Kochany, na forum nic nie znajdujesz?
avatar
Kochani,macie jakieś epg dla zagranicznych kanałow?
avatar
Będzie jak wyjdzie, wyjdzie jak będzie. Spokojnie - lepiej poczekać chwilkę dłużej niż dostać niefunkcjonalną wersję
avatar
Wiadomo cos kiedy ma się pojawić FF dla Matrixa?
avatar
Ale nie będą wymuszali aktualizacji z 9.2 do 9.3 (z k18 do k19)
avatar
Ale dziś jeszcze poszło nightly dla 9.2.
avatar
No... widziałem... Makabra...
avatar
CoreELEC zameldował się z Matrixem...wypszedzili nawet Libreelec
avatar
No wiadomo - nie ma w tym linku wtyczek które pojawiły się wczoraj - ale nic bardziej aktualnego noie ma
avatar
O linku we wpisie @xiondz nie wspomnę Smile
avatar
@Juniorro Na stronie głównej kodiwpigulce Smile
avatar
A co tam jest nieaktualnego? FanFilm działa, 99% innych też - post był modyfikowany 02-25-2021 więc jest bardzo aktualny.
avatar
wlasnie panie Tomaszu, bo oczywiscie nie mialem backupu a 19 wbila i musze stawiac na nowo Leile, sa jakies szanse na aktualizacje tego posta?.....https://forum.kodiwpigulce.pl/showthread.php?tid=1485
avatar
Okej, sorki nie doczytałem do końca. A gdzie znajdę taki najbardziej podstawowy poradnik, jak instalować repozytoria, wtyczki, jestem zupełnie zielony