Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
No wiesz, ja mam 2Tb filmów i seriali, ale też korzystam z Kodi cały czas. Bardziej zależy mi na jakości obrazu a czytałem że Hisilicon daje lepszy niż Amlogic.
avatar
Jeśli ktoś potrzebuje tylko do Kodi to najlepsze rozwiązanie box z chipem S905 lub S905x i librelec lub coreelec na pokładzie, działa bez zająknięcia Smile
avatar
Dodatkowo na tylko 8GB pamięci wbudowanej z czego dla użytkownika jest niecałe 3, może być mało..
avatar
Ferguson ATV nadaje się do oglądania lokalnej biblioteki przez domyślny media center, jesli chodzi o Kodi to nie jest w żaden sposób wspierane i są problemy np z IPTV
avatar
@mjw no właśnie zdaję sobie sprawę wyższości Shielda nad resztą ale cena jednak jest dla mnie za wysoka. Po kilku przeczytanych testach celuję w Fergusona ATV ale mówisz że nie warto, że lepiej Mecool ?
avatar
@Fiero_185th mam ale o nich szkoda strzępić ryja. Póki co i tak mecool wygrywa ceną do jakości Wink Teraz więcej czasu po wakacjach to się będzie coś pojawiać jednak: mecool -> długo, długo, długo nic -> nvidia shield tv
avatar
Super, dzięki wielkie Smile masz wg. jakiś nowy sprzęt do testowania ?
avatar
@Fiero_185th brak czasu jednak z Fergusonem miałem kilka problemów i spróbuje zrobić recenzje w ten weekend. Smile
avatar
@mjw co z testami jakimiś ? brak nowego sprzętu czy czasu ? Przyznam że czekam na recenzje fergusona u5 pvr.
avatar
avatar
Troche spamu na forum trafiło
avatar
@olus7777 - restartuj boxa. To normalny objaw, znika po restarcie.
avatar
Siema, korzystam z IPTV i lisy od novatv, ale jak odpalę kanał hd to przycina ;/ neta mam 120 Mb po kablu do tv. To samo było gdy testowałem listę od iptv polska, ktoś ma jakaś sugestie czemu tak jest?
avatar
mi box4k po instalacji Oreo brak wyszukiwania głosowego
avatar
@djemba U mnie jeszcze brak aktalizacji :/
avatar
mi box 4k z aktualizacją do Oreo Smile
avatar
bardzo dziekuje wgrałem i działa
avatar
avatar
szukam takiego pliku repository.cherrytv-1.2.4.zip
avatar