Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Racja ma s905W .. a co możesz polecić do 200zł ?
avatar
@micah89 nie kupuj boxa z s905w, weź coś z s905x lub s912 pod CoreELEC
avatar
gdzie oglądać KSW 45 za free?
avatar
*pod
avatar
Posiada może ktoś Tanixa??, bo chcę kupić TX3 mini po coreelec Wink
avatar
sa tutaj moze linki do programow iptv ? zeby wklejac liste?
avatar
Siema
avatar
Ktoś zainteresowany kodami przedłużającymi ważność Showmax o 30 dni? PW
avatar
No wiesz, ja mam 2Tb filmów i seriali, ale też korzystam z Kodi cały czas. Bardziej zależy mi na jakości obrazu a czytałem że Hisilicon daje lepszy niż Amlogic.
avatar
Jeśli ktoś potrzebuje tylko do Kodi to najlepsze rozwiązanie box z chipem S905 lub S905x i librelec lub coreelec na pokładzie, działa bez zająknięcia Smile
avatar
Dodatkowo na tylko 8GB pamięci wbudowanej z czego dla użytkownika jest niecałe 3, może być mało..
avatar
Ferguson ATV nadaje się do oglądania lokalnej biblioteki przez domyślny media center, jesli chodzi o Kodi to nie jest w żaden sposób wspierane i są problemy np z IPTV
avatar
@mjw no właśnie zdaję sobie sprawę wyższości Shielda nad resztą ale cena jednak jest dla mnie za wysoka. Po kilku przeczytanych testach celuję w Fergusona ATV ale mówisz że nie warto, że lepiej Mecool ?
avatar
@Fiero_185th mam ale o nich szkoda strzępić ryja. Póki co i tak mecool wygrywa ceną do jakości Wink Teraz więcej czasu po wakacjach to się będzie coś pojawiać jednak: mecool -> długo, długo, długo nic -> nvidia shield tv
avatar
Super, dzięki wielkie Smile masz wg. jakiś nowy sprzęt do testowania ?
avatar
@Fiero_185th brak czasu jednak z Fergusonem miałem kilka problemów i spróbuje zrobić recenzje w ten weekend. Smile
avatar
@mjw co z testami jakimiś ? brak nowego sprzętu czy czasu ? Przyznam że czekam na recenzje fergusona u5 pvr.
avatar
avatar
Troche spamu na forum trafiło
avatar
@olus7777 - restartuj boxa. To normalny objaw, znika po restarcie.