Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Gdyby u Was nie działało to sprawa byłaby jasna
avatar
@Tomek , czytałem i znam to. Domyślam się, że u Ciebie działa jak i u większej części osób
avatar
I nie brak pomysłów tylko nie czytanie FAQ które mamy na forum - bo jakoś u mnie działa
avatar
@"enefem" - z pustego to i Salomon nie naleje: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@Xamyr ok spróbuje, dzięki za podpowiedź
avatar
@"enefem" sprobuj "clear providers"
avatar
Też macie problem ze źródłami na kodi z wtyczką fanfilm? Co nie włączę to brak dostępnych źródeł.... Przeinstalowywanie i czyszczenie cache nic nie daje. Brak pomysłów co może być przyczyną...
avatar
Super Favorites to kobyła w porównaniu do simple.
avatar
To fajnie Smile
avatar
Super jakoś mi nie pasowało, ale to już nie problem bo Tomek ogarnął Simple pod K19 Smile
avatar
avatar
Alternatywą dla Simple Favourites jest Super Favourites, ostatnio wydali nową wersje pod Matrix.
avatar
Ten błąd jest na każdej wersji kodiego, ja ten błąd se naprawiłem, tylko że wolał bym gdy by oni wprowadzili tego bugfix'a, ja ten błąd naprawiłem tylko dla hdseans, bo reszte stron mi się nie chcialo
avatar
Z tego co wiem deweloperzy czytają forum, zaglądają na shoutbox, ale są strasznie zamknięci i nie dopuszczają ot tak. Zgłaszaj tu, albo załóż nowy wątek na zasadzie "modyfikacja fanfilm". Pewnie zaglądną. A ten błąd masz w k19 czy k18
avatar
Siemka, chciał bym się zapytać czy na tym forum jest developer od fanfilm? Jeśli tak to chciał bym podkreślić jeden błąd, ostatnio szukałem filmu X-men, ale nie znajdywał żadnych źródeł, okazuje się że funkcja urllib.quote_plus(title) pozbywa się z tytułu "-" co powoduje że nie znajduje x-men'ow bo szuka "xmen" zamiast "z-men". Jak by się znalazł tu dev od fanfilm to chętnie dołączę do projektu Smile
avatar
Hmm ciekawe, może pobawię się tym jutro. Możesz podesłać mi simple pod k19?
avatar
3 godziny mi zeszły - zainstalowałem fanfilm i netflix i skórkę - ale błąd na błędzie - nie wyświetla powiadomień o błędach eh... szkoda życia na to
avatar
gówno jakich mało
avatar
ja się poddałem - simple favorites mam na k19, chyba działa - ja utknąłem na tym że nie mogę wejść w ustawienia coreelec po zmianie na język polski w kodi. Nawet jak przywróce en to i tak już wejśc nie mogę.
avatar
Nadal siedzę na 18.9, jedynie sprawdzałem na forum kodi czy są już arctice pod 19 - sam nie testowałem. Czekam jeszcze na Simple Favourites (lub jakąś alternatywę), ale czarno to widzę.