Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Witam,czy pierwszy mi box potrzebuje starszą wersje kodi np 17 do poprawnego działania cherry tv?
avatar
Cześć. Mam problem z aplikacja nc+go, kodi 18.9 - wyłączone aktualizację. W aplikacji brak obrazu, dźwięk jest. Po przeinstalowaniu aplikacji problem nie rozwiązany. Ktoś posłuży radą ? Z góry dzięki
avatar
Ok, spróbuje z hdseans
avatar
dopisałem jeszcze o hdseans bo tam też troszkę leży
avatar
No to najwyraźniej czytałeś FAQ ale go nie zrozumiałeś - ogladaj.to raz po raz chowa się za cf, raz za premium. W poradniku masz podane co zrobić aby uzyskać więcej źródeł
avatar
Kodi 19 ale i na 18.9 teraz już nie znajduje.
avatar
@Tomek, przykładowo "Księga czarownic". Co ciekawe ze 2 razy udało znaleźć się źródła na ogladajto, ale później już ani razu nie znajdywało. Dzieje się to z większością seriali nawet tych najpopularniejszych
avatar
Dobrze że fanfilm wogóle ogarnia jakieś darmowe źródła...ostatnio wcale nie jest to takie oczywiste patrząc na zagraniczne wtyczki typu Venom , Fen itp...
avatar
i która wersja kodi/fanfilm
avatar
podaj przykład filmu
avatar
Gdyby u Was nie działało to sprawa byłaby jasna
avatar
@Tomek , czytałem i znam to. Domyślam się, że u Ciebie działa jak i u większej części osób
avatar
I nie brak pomysłów tylko nie czytanie FAQ które mamy na forum - bo jakoś u mnie działa
avatar
@"enefem" - z pustego to i Salomon nie naleje: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@Xamyr ok spróbuje, dzięki za podpowiedź
avatar
@"enefem" sprobuj "clear providers"
avatar
Też macie problem ze źródłami na kodi z wtyczką fanfilm? Co nie włączę to brak dostępnych źródeł.... Przeinstalowywanie i czyszczenie cache nic nie daje. Brak pomysłów co może być przyczyną...
avatar
Super Favorites to kobyła w porównaniu do simple.
avatar
To fajnie Smile
avatar
Super jakoś mi nie pasowało, ale to już nie problem bo Tomek ogarnął Simple pod K19 Smile