Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
DenDy popieram i jeszcze android, bo teraz to wielka loteria. Kto co ma?
avatar
Witam
avatar
Witam, możecie mi polecić jakąś wtyczkę. Działającą do kodi z filmami 3d. Sprawdzałem tutaj wtyczki do kodi ale nie znalazłem. Dzieki
avatar
Skoro zaczęliście chłopa tak oznaczać to się przyłączę Big Grin @mjw możesz dodać k18.9 i k19 do wyboru w profilu. A k15 i k16 to chyba można już usunąć Tongue
avatar
@mjw nie będa również na K19...Tylko te z repozytorium Team Kodi mają otwarte aktualizacje. Reszta jeżeli zostanie zainstalowana tylko i wyłącznie z repozytoriów. Ba nawet repa nie będa się aktualizować jeżeli nie zostaną zainstalowane z adresu...Jak dla mnie to początek końca buildów i klepanych wtyczek, bo nikomu nie będzie się chciało tłumaczyć dlaczego danemu użytkownikowi nie działa. Mam nadzieję, że się mylę...
avatar
@mjw zacznijmy od tego że K19 najpierw musi zacząć działać jak program a nie jak wóz słomy podskakując na każdej równości. Bo wtedy dopiero bd można się całkiem przesiadać.
avatar
Cherry Tv do "poprawnego" działania potrzebuje kodi 18, nawet powiem więcej: na 17 w ogóle nie działa.
avatar
Coraz więcej wtyczek działa pod K19 i te wtyczki nie bedą aktualizowane w K18
avatar
Witam czy pierwszy mi box potrzebuję starszą wersje kodi np 17 do poprawnego działania cherry tv?
avatar
Witam,czy pierwszy mi box potrzebuje starszą wersje kodi np 17 do poprawnego działania cherry tv?
avatar
Cześć. Mam problem z aplikacja nc+go, kodi 18.9 - wyłączone aktualizację. W aplikacji brak obrazu, dźwięk jest. Po przeinstalowaniu aplikacji problem nie rozwiązany. Ktoś posłuży radą ? Z góry dzięki
avatar
Ok, spróbuje z hdseans
avatar
dopisałem jeszcze o hdseans bo tam też troszkę leży
avatar
No to najwyraźniej czytałeś FAQ ale go nie zrozumiałeś - ogladaj.to raz po raz chowa się za cf, raz za premium. W poradniku masz podane co zrobić aby uzyskać więcej źródeł
avatar
Kodi 19 ale i na 18.9 teraz już nie znajduje.
avatar
@Tomek, przykładowo "Księga czarownic". Co ciekawe ze 2 razy udało znaleźć się źródła na ogladajto, ale później już ani razu nie znajdywało. Dzieje się to z większością seriali nawet tych najpopularniejszych
avatar
Dobrze że fanfilm wogóle ogarnia jakieś darmowe źródła...ostatnio wcale nie jest to takie oczywiste patrząc na zagraniczne wtyczki typu Venom , Fen itp...
avatar
i która wersja kodi/fanfilm
avatar
podaj przykład filmu
avatar
Gdyby u Was nie działało to sprawa byłaby jasna