Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Otwarta rejestracja PL teleelevidenie Smile
avatar
Dotyk działa bez problemu w Arctic Zephyr 2, w Mimic 6, w Aura, w Unity i kilku jeszcze których teraz nie pamiętam, oczywiście mówię o kodi 19 matrix.
avatar
W zasadzie dotyk nie dziala na zadnej skorce oprocz domyslnej dotykowej i to tez z bledami. Uzylem kontrolera do xbox by zmienic skorke.
avatar
na niektórych skórkach w kodi 19 nie działa dotyk Smile takie kwiatki
avatar
Zainstalowalo mi aktualizacje samo do kodi 19, w 19stce nie moge wejsc w zadne ustawienia, jedynie przewijac w przod i tyl
avatar
podczas oglądania wejdź w ustawienia -> ustawienia wideo i tam znajdziesz
avatar
Da sie w kodi rozciagnac obraz na tv ? Aby wypelnial caly ekran
avatar
Czesc, jestem tu nowy
avatar
Do przemyślenia jest też pole "Skórka" które jest obecnie wymagane. Przypuszczam, że świeży użytkownik nawet nie zna nazwy domyślnej. Może lepiej zmienić te pole na opcjonalne.
avatar
Ta, już widzę jak ludzie zgłaszający problemy podają wersję androida Big Grin Oj @sky02 twoja wiara nie zachwiana. Problem jedynie taki, że tych wersji jest sporo + ATV. Chyba, że ograniczyć się do wersji 6-11, inna sprawa, że ludzie rzadko profile aktualizują.
avatar
@mjw chodziło mi o wersję, ale fakt wystarczy w poście dopisać 4.4, ....9, 10, 11 i będzie ok. Nie było tematu Smile
avatar
@DenDy zrobione szefie Tongue @sky02 jaki masz postulat z tym androidem? ;p
avatar
Ja od początku twierdziłem, że przejście na py3 to tylko zmyłka i pretekst żeby zniszczyć te "pirackie" wtyczki. A autorzy Kodi chyba nie zdają sobie sprawy, że gdyby nie one to mało kto by się zainteresował Kodi.
avatar
DenDy popieram i jeszcze android, bo teraz to wielka loteria. Kto co ma?
avatar
Witam
avatar
Witam, możecie mi polecić jakąś wtyczkę. Działającą do kodi z filmami 3d. Sprawdzałem tutaj wtyczki do kodi ale nie znalazłem. Dzieki
avatar
Skoro zaczęliście chłopa tak oznaczać to się przyłączę Big Grin @mjw możesz dodać k18.9 i k19 do wyboru w profilu. A k15 i k16 to chyba można już usunąć Tongue
avatar
@mjw nie będa również na K19...Tylko te z repozytorium Team Kodi mają otwarte aktualizacje. Reszta jeżeli zostanie zainstalowana tylko i wyłącznie z repozytoriów. Ba nawet repa nie będa się aktualizować jeżeli nie zostaną zainstalowane z adresu...Jak dla mnie to początek końca buildów i klepanych wtyczek, bo nikomu nie będzie się chciało tłumaczyć dlaczego danemu użytkownikowi nie działa. Mam nadzieję, że się mylę...
avatar
@mjw zacznijmy od tego że K19 najpierw musi zacząć działać jak program a nie jak wóz słomy podskakując na każdej równości. Bo wtedy dopiero bd można się całkiem przesiadać.
avatar
Cherry Tv do "poprawnego" działania potrzebuje kodi 18, nawet powiem więcej: na 17 w ogóle nie działa.