Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
@szopns cytując klasyka, zniknol A co to znaczy? zaginol na zawsze By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
FanFilm po aktualizacji z 17.03 jest nieaktywny. Nie da się go zainstalować, aktywować ani po prostu uruchomić. Zależności instalują się prawidłowo. Po przejściu na Kowpi wszystko działaSmile
avatar
Nic nie znikło, fanfilm dalej działa. Wersja o koñcówce 17.1 widzę, że ma poprawiony download filmów czy seriali na "zaś" czyli na dysk.
avatar
co to znaczy zniknął? Smile\
avatar
FanFilm po aktualizacji repo FF do 0.8 z dzisiaj zniknął (przynajmniej na android tv i pc).. Czyżby K19 to kompletny falstart? Reinstalowalem też Win10 na starym laptopie (wymiana na SSD) i Kodi19 zamulał jakby mu brakowało sterów do grafiki. Kodi 18.9 natomiast działa bez najmniejszego zająknięcia.
avatar
"Już" Smile Smile
avatar
już zamknęli tę rejestrację? Sad
avatar
Otwarta rejestracja PL teleelevidenie Smile
avatar
Dotyk działa bez problemu w Arctic Zephyr 2, w Mimic 6, w Aura, w Unity i kilku jeszcze których teraz nie pamiętam, oczywiście mówię o kodi 19 matrix.
avatar
W zasadzie dotyk nie dziala na zadnej skorce oprocz domyslnej dotykowej i to tez z bledami. Uzylem kontrolera do xbox by zmienic skorke.
avatar
na niektórych skórkach w kodi 19 nie działa dotyk Smile takie kwiatki
avatar
Zainstalowalo mi aktualizacje samo do kodi 19, w 19stce nie moge wejsc w zadne ustawienia, jedynie przewijac w przod i tyl
avatar
podczas oglądania wejdź w ustawienia -> ustawienia wideo i tam znajdziesz
avatar
Da sie w kodi rozciagnac obraz na tv ? Aby wypelnial caly ekran
avatar
Czesc, jestem tu nowy
avatar
Do przemyślenia jest też pole "Skórka" które jest obecnie wymagane. Przypuszczam, że świeży użytkownik nawet nie zna nazwy domyślnej. Może lepiej zmienić te pole na opcjonalne.
avatar
Ta, już widzę jak ludzie zgłaszający problemy podają wersję androida Big Grin Oj @sky02 twoja wiara nie zachwiana. Problem jedynie taki, że tych wersji jest sporo + ATV. Chyba, że ograniczyć się do wersji 6-11, inna sprawa, że ludzie rzadko profile aktualizują.
avatar
@mjw chodziło mi o wersję, ale fakt wystarczy w poście dopisać 4.4, ....9, 10, 11 i będzie ok. Nie było tematu Smile
avatar
@DenDy zrobione szefie Tongue @sky02 jaki masz postulat z tym androidem? ;p