Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Tomek poszła. Wszystko wróciło do normalności jeśli o FF chodzi.
avatar
Już chyba poszła aktualizacja - nie sprawdzałem, ale widziałem na github
avatar
@Tomek dzięki za kolejną interwencjęSmile cieszę się, że Kodi na takie wsparcieSmile
avatar
Zgłoszone gdzie trzeba, trzeba tylko poczekać aż wstaną, nakarmią konie, gęsi, kaczki, wywieszą pranie... Zdarza się
avatar
@pshtrop chłopaki się machnęły w wersji, pewnie poprawią
avatar
@szop[?] aktytwować to sobie może Tongue Skoro go nie instaluje to nie ma czego aktywować Smile
avatar
A wpadłeś na to, aby po tym "zatrzymaniu" na 81% zresetowac kodi, wejść w dodatki/wtyczki video i aktywować fanfilm, i jeszcze po tym wylaczyc aktualizacje automatyczną fanfilm? Na pewno nie, a w taki przecież logiczny przyznasz sposob fanfilm działa w najnowszej wersji w kodi 19. I tylko to miałem na myśli piszac, że nie masz racji
avatar
W K19 zależało mi jedynie na archiwum w tele, ale to nic bo mam i Coreelec i TiviMate. A Kowpi z 18.9 w zupełności wystarcza do korzystania z FanFilm
avatar
Niestety FanFilm w v.2021.03.17.1 instalują się zależności (YouTube, google drive inputstream Helper) i na 81% instalacji się zatrzymuje
avatar
że się nie da w kodi 19 matrix bo się da (zdjęcie niżej)
avatar
avatar
@szopns cytując klasyka, zniknol A co to znaczy? zaginol na zawsze By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
FanFilm po aktualizacji z 17.03 jest nieaktywny. Nie da się go zainstalować, aktywować ani po prostu uruchomić. Zależności instalują się prawidłowo. Po przejściu na Kowpi wszystko działaSmile
avatar
Nic nie znikło, fanfilm dalej działa. Wersja o koñcówce 17.1 widzę, że ma poprawiony download filmów czy seriali na "zaś" czyli na dysk.
avatar
co to znaczy zniknął? Smile\
avatar
FanFilm po aktualizacji repo FF do 0.8 z dzisiaj zniknął (przynajmniej na android tv i pc).. Czyżby K19 to kompletny falstart? Reinstalowalem też Win10 na starym laptopie (wymiana na SSD) i Kodi19 zamulał jakby mu brakowało sterów do grafiki. Kodi 18.9 natomiast działa bez najmniejszego zająknięcia.
avatar
"Już" Smile Smile
avatar
już zamknęli tę rejestrację? Sad
avatar
Otwarta rejestracja PL teleelevidenie Smile
avatar
Dotyk działa bez problemu w Arctic Zephyr 2, w Mimic 6, w Aura, w Unity i kilku jeszcze których teraz nie pamiętam, oczywiście mówię o kodi 19 matrix.