Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Chyba czas zmieniać dostawcę. Tele tak zacina, że głowa mała. Wiem, że pierwszy mecz reprezentacji może budzić spore emocje, ale przecież tego oglądać się nie da. Buffering non stop!
avatar
Ja już od miesiąca jadę na k19,czekam tylko na jeszcze na the crew na pokładzie.
avatar
No ja już tydzień ciągnę na k19
avatar
Ja już się przeniosłem na 19 (CE oczywiście Tongue)
avatar
Już przeszliście na k19 czy jeszcze na 18.9? Widzę że co raz więcej wtyczek działa, ale jeszcze można poczekać
avatar
tak ale on sie sie jako zaleznosc
avatar
Panowie dla pewnosci inputstream w android TV dla procesora ARM Cortex-A53 to ARM7 ? Smile
avatar
Aktualna oferta AMAZON Fire TV Cube za 59.99 €
avatar
VPN KEEP SOLID 6 Miesiecy za friko: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (Code: VPNMACXDNS​)
avatar
Pare nowych, ciekawych aplikacji na Androida: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
avatar
ktoś wie może czy z wtyczki cogo mozna dodać listę kanałów m3u do klienta telewizji?
avatar
cześć
avatar
Masz rację, instalacja wtyczki/logowanie/uruchomienie to pięć sekund, zagadnienie nie warte dalszej uwagi...
avatar
Zignoruje to by nie tworzyć zbędnej gówno burzy. Miłego dnia.
avatar
Coś niewyraźnie napisałem, tekst się rozmazał?
avatar
No Łonogrzmocie, chyba mbebe wie co pisze By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
A tu się tworzy jakąś instalacyjną "epopeję" Tongue)
avatar
Przy pierwszej instalacji wtyczka wymaga tylko zatwierdzenia dodatku InputStream Helper, działa jak złoto Smile
avatar
Co to za pieprzenie, wtyczka Sport Premium wersja 1.4 w Kodi 19 działa po poprawnym zalogowaniu bez najmniejszego problemu, bez żadnego cyrku Smile