Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
aha rozumiem, zobacze tmdb helpera bo mam go nawet zainstalowanego razem ze skórką, dzięki
avatar
@"enefem" Były podejmowane próby, coś tam działało, ale nie na wszystkich systemach, nie we wszystkich kombinacjach. U jednego z developerów działało, u innego dokładnie na tej samej konfiguracji już nie. Zbyt dużo pracy wymaga a funkcja do ogarnięcia innymi wtyczkami (tmdb helper ma chyba działające odtwarzanie trailerów).
avatar
źle się domyślasz - jest By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - ale widzę że pod k19 i tak nie działa odtwarzania zwiastunów w fanfilm
avatar
@Tomek domyślam się, że nie ma prostego poradnika, który pokaże jak ustawić wtyczkę Youtube? Tongue
avatar
@"enefem" - ta opcja zawsze jest skopana, bo zależy od prawidłowo skonfigurowanej wtyczki Youtube.
avatar
mibox s here, wszystkie aktualizacje zainstalowane i kodi śmiga aż miło Smile
avatar
czy ktoś ma podobny problem po aktualizacji miboxa, że Kodi się nie włącza?
avatar
Witam Shoutbox, zapraszam do przeglądnięcia mojego nowego tematu Smile Pozdrawiam.
avatar
Działa Wam opcja zwiastun w FanFilmie?
avatar
Coffee - jest jeszcze wtyczka tvpsport i tam można obejrzeć bez cięcia
avatar
Aktualizacja: Rzeczywiscie, TVP Sport śmiga prawidłowo! Big Grin
avatar
Co Ty bredzisz, TVP Sport idealnie, mecz porywający, zęby bolą Smile
avatar
Chyba czas zmieniać dostawcę. Tele tak zacina, że głowa mała. Wiem, że pierwszy mecz reprezentacji może budzić spore emocje, ale przecież tego oglądać się nie da. Buffering non stop!
avatar
Ja już od miesiąca jadę na k19,czekam tylko na jeszcze na the crew na pokładzie.
avatar
No ja już tydzień ciągnę na k19
avatar
Ja już się przeniosłem na 19 (CE oczywiście Tongue)
avatar
Już przeszliście na k19 czy jeszcze na 18.9? Widzę że co raz więcej wtyczek działa, ale jeszcze można poczekać
avatar
tak ale on sie sie jako zaleznosc
avatar
Panowie dla pewnosci inputstream w android TV dla procesora ARM Cortex-A53 to ARM7 ? Smile
avatar
Aktualna oferta AMAZON Fire TV Cube za 59.99 €