Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
avatar
Cześć Załoga, mógłby ktoś sprawdzić czy działa wtyczka cda ? Dokładnie chodzi mi o możliwość zalogowania się na konto i oglądania premium. Ja mam problem z wtyczką od mbebe i phantom. Żadna z nich nie może się zalogować. Ani na Windowsie ani na Boxie z CoreELECiem
avatar
Tak, działa.
avatar
działa wam player TVN?
avatar
Gdzie to się sypie?
avatar
Pany forum się sypło
avatar
Pany. Warning [2] "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - Line: 139 - File: inc/plugins/asb/classes/StorableObject.php PHP 7.3.23 (FreeBSD) File Line Function /inc/plugins/asb/classes/forum.php 14 errorHandler->error /inc/plugins/asb/classes/forum.php 14 require_once /inc/plugins/asb/forum.php 24 require_once /inc/class_plugins.php 142 asb_start /showthread.php 461 pluginSystem->run_hooks
avatar
avatar
@Hellboy2 MrKnow już nie ma od lat z nami na tym łez padole. Niestety. Ale, jego praca - w posatci FanFilm jest kontynuowana, deweloperzy starają się utrzymać prostotę i pomysły jakimi kierował się pierwotny autor. Nazwa, ikona pozostały.:
avatar
@Mariusz89B dla zwykłego laika, który nie umie i nie lubię grzebać tivimate to idealne rozwiązanie. Ja jestem tego zdania. Szybka konfiguracja i ma działać. CE + kodi uważam że raczej nastawione jest na entuzjastów.
avatar
A za nagrywanie tez trzeba placic Tongue
avatar
@Mariusz89B dwadzieścia kilka złoty na rok i premium dla 5 urządzeń to żaden pieniądz. Dodajesz listę i wszystko śmiga włącznie z nagrywaniem. Myślę, że to sprawiedliwa cena. Miałem CE + Kodi i tak łatwo konfiguracja nie przychodziła
avatar
Mam pytanie czy ktoś wie dlaczego mrknow nie prowadzi już tej wtyczki fanfilm
avatar
witam wszystkich
avatar
Witam
avatar
ciekawe, placic by korzystac z archiwum. Big Grin
avatar
@hired88 premium pozwala Ci oglądać archiwum.
avatar
Czy ktoś używa Sportowa TV? Streamy z vipleague normalnie działały aż do wczoraj, żaden mecz nie działa. Ma ktoś podobnie?
avatar
hej,może mi ktoś odpowiedzieć czy tvmate premium to odpowiedz na SSIPTV ?? co daje premium w tym programie i czy jest lepszy od ssiptv
avatar
CE wgrany w dual boocie na gt kingu. Jaram się jak małe dziecko xd #czujedobrzeczlowiek Big Grin