Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Ehh... w ogóle u mnie tak jakby się nie logowało do konta.
avatar
avatar
ta wtyczka to fork i jest z githuba mbebe
avatar
@Bartq u mnie działa
avatar
Też nie działa. Poza tym to musi być jakiś fejk. Jakim cudem gdzieś na jakimś google drive znalazła się wtyczka 2.99 jak na oficjalnym repo mbebe jest 2.7 ?
avatar
Instalowałem z oficjalnego repo z poradnika, już testuję
avatar
O ile dobrze pamiętam to ta wersja działa dość dobrze
avatar
avatar
Cześć Załoga, mógłby ktoś sprawdzić czy działa wtyczka cda ? Dokładnie chodzi mi o możliwość zalogowania się na konto i oglądania premium. Ja mam problem z wtyczką od mbebe i phantom. Żadna z nich nie może się zalogować. Ani na Windowsie ani na Boxie z CoreELECiem
avatar
Tak, działa.
avatar
działa wam player TVN?
avatar
Gdzie to się sypie?
avatar
Pany forum się sypło
avatar
Pany. Warning [2] "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? - Line: 139 - File: inc/plugins/asb/classes/StorableObject.php PHP 7.3.23 (FreeBSD) File Line Function /inc/plugins/asb/classes/forum.php 14 errorHandler->error /inc/plugins/asb/classes/forum.php 14 require_once /inc/plugins/asb/forum.php 24 require_once /inc/class_plugins.php 142 asb_start /showthread.php 461 pluginSystem->run_hooks
avatar
avatar
@Hellboy2 MrKnow już nie ma od lat z nami na tym łez padole. Niestety. Ale, jego praca - w posatci FanFilm jest kontynuowana, deweloperzy starają się utrzymać prostotę i pomysły jakimi kierował się pierwotny autor. Nazwa, ikona pozostały.:
avatar
@Mariusz89B dla zwykłego laika, który nie umie i nie lubię grzebać tivimate to idealne rozwiązanie. Ja jestem tego zdania. Szybka konfiguracja i ma działać. CE + kodi uważam że raczej nastawione jest na entuzjastów.
avatar
A za nagrywanie tez trzeba placic Tongue
avatar
@Mariusz89B dwadzieścia kilka złoty na rok i premium dla 5 urządzeń to żaden pieniądz. Dodajesz listę i wszystko śmiga włącznie z nagrywaniem. Myślę, że to sprawiedliwa cena. Miałem CE + Kodi i tak łatwo konfiguracja nie przychodziła
avatar
Mam pytanie czy ktoś wie dlaczego mrknow nie prowadzi już tej wtyczki fanfilm