Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Z tego co kojarzę, ipla jeszzcze nie jest zaktualizowana pod k19, dopóki tak nie będzie to jeszcze bym nie przechodził
avatar
Tak. Fanfilm nie będzie aktualizowany już dla k18, netflix też będzie po macoszemu, inne wtyczki juz tylko na k19
avatar
Czy to już odpowiedni czas na przejście na 19?
avatar
Darmowa oferta na 1 Rok na Seed4Me VPN (Code:SHARE21) By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@Tomek, możliwe, że to to było problemem bo dziś na komputerze Kodi już się loguje bez problemu. Ale dziwne, że przedwczoraj przestało działać samo z siebie.
avatar
Nie da się zmienić rozdzielczości w iptv na mniejszą - dostajesz to co ślą serwery
avatar
Co do cda - przy zbyt dużej ilości prób zalogowania przez wtyczkę, na 24h wyskakuje captcha i nie da się jej we wtyczce pominąć. Sprawdź na stronie czy przy próbie logowania nie wyskakuje "nie jestem robotem"
avatar
Działa jak trzeba. Zauważyłem, że warto włączyć program z 30 minut wcześniej przed transmisja i wtedy zero zacięć.
avatar
A tv z teleevidenie da się zmienić rozdzielczości na mniejszą np 720 p?
avatar
LM patrzę i bramki nawt nie widziałem tak tnie
avatar
Nie, a Tobie?
avatar
Tnie wam teleevidenie?
avatar
Zmieniłem na inną wersję i teraz wchodzi niby w "Filmy premium" któe tak na prawdę wcale nimi nie są. Wszystkie filmy tam są dostępne za darmo. Żadna wtyczka nie loguje się do mojego konta, nawet nie pojawia mi się "ulubione" ani "moje cda" mimo że wcześniej było okej
avatar
próbowałeś z innymi filmami albo może spróbuj później
avatar
404 wskazywałby na brak takiego pliku
avatar
Przy próbie odpalenia z "Filmy premium" mam HTTP 404
avatar
aaa i tu może być pies pogrzebany Tongue teoretycznie ta wersja, która ci podałem działa z K18, ale jak widać chyba nie do końca ;P
avatar
Ja testuje na 18.9 bo mój box nie obsługuje już nowszego Corelka
avatar
CoreELEC 19.1rc2, czyli K19
avatar
Testujesz na 19 czy 18.9 ?