Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
"sformatować jako pamięć wewnętrzna"... To się robi jakoś z poziomu androida?
avatar
Tak, android 9. Dysk wcześniej sformatowany NTFS ale komputerem. Box widzi dysk i mogę na nim zapisywać.
avatar
Jeśli to android to musi być dysk sformatowany jako pamięć wewnętrzna
avatar
Witam, pytanie. Da się zmienić lokalizacje nagrywania w IPTV Recorder? Do TV BOX-a dołożyłem dysk. W ustawieniach dodatku w Jobs and Rules-> Kodi Recordings Folder tylko widać lokalizacje wewnętrzną "special://temp. Z góry podziękował za wskazówki.
avatar
Witam mam taki problem chcę zainstalować dodatek Chef Matrix Wizard na Kodi 18.8 ale po kliknieciu zainstaluj i OK pokazuje się okienko w prawym górnym rogu z informacją Zależności od xbmc,python w wersji 3.0.0 nie mogą zostać spełnione ?
avatar
avatar
a co to są te logi bo ja nie w temacie
avatar
sprawdzić logi
avatar
bo niewiem czy mam próbować działać czy dać sobie spokój
avatar
siemka, wie ktoś może czemu strims world na kompie działa normalnie a w kodi nie odtwarza linków?
avatar
Rozumiem dzięki Tomek
avatar
@m1992 No to przestań kojarzyć, tylko zainstaluj 19 a potem repo niezawodnego mbebe i stanie się cud: bo nie tylko ipla ale i cała "kupa" innych, w tym wszystkie vod których zdarza się mi użyć od czasu do czasu.
avatar
Z tego co kojarzę, ipla jeszzcze nie jest zaktualizowana pod k19, dopóki tak nie będzie to jeszcze bym nie przechodził
avatar
Tak. Fanfilm nie będzie aktualizowany już dla k18, netflix też będzie po macoszemu, inne wtyczki juz tylko na k19
avatar
Czy to już odpowiedni czas na przejście na 19?
avatar
Darmowa oferta na 1 Rok na Seed4Me VPN (Code:SHARE21) By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
@Tomek, możliwe, że to to było problemem bo dziś na komputerze Kodi już się loguje bez problemu. Ale dziwne, że przedwczoraj przestało działać samo z siebie.
avatar
Nie da się zmienić rozdzielczości w iptv na mniejszą - dostajesz to co ślą serwery
avatar
Co do cda - przy zbyt dużej ilości prób zalogowania przez wtyczkę, na 24h wyskakuje captcha i nie da się jej we wtyczce pominąć. Sprawdź na stronie czy przy próbie logowania nie wyskakuje "nie jestem robotem"
avatar
Działa jak trzeba. Zauważyłem, że warto włączyć program z 30 minut wcześniej przed transmisja i wtedy zero zacięć.