Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Macie jakiś sposób jak to naprawić?
avatar
Właśnie mam pobraną tą wtyczkę na kodi 18.9 i gdy chce odpalić transmisję na struna.world to wyskakuje komunikat że link nie działa. A jak odpalam na stronie strona.world w przeglądarce to wszystko śmiga
avatar
avatar
Na forum, z nazwą Sportowa TV się nie "spotkał"?
avatar
No właśnie też myślę nad jakąś listą ale szukam czegoś darmowego z kanałami sportowymi głównie, macie coś?
avatar
Chłopaku, takie wtyczki to już relikt minionej dekady, zapoda dobrą listę m3u a będzie nasycony wzrok jego...
avatar
Witam koledzy. Pobrałem dodatek darmową tv i nie wszystkie kanały działają, sportowe nie działają wcale. Jest jakiś sposób żeby to naprawić??
avatar
poratuje ktoś zaproszeniem do plusx?
avatar
"sformatować jako pamięć wewnętrzna"... To się robi jakoś z poziomu androida?
avatar
Tak, android 9. Dysk wcześniej sformatowany NTFS ale komputerem. Box widzi dysk i mogę na nim zapisywać.
avatar
Jeśli to android to musi być dysk sformatowany jako pamięć wewnętrzna
avatar
Witam, pytanie. Da się zmienić lokalizacje nagrywania w IPTV Recorder? Do TV BOX-a dołożyłem dysk. W ustawieniach dodatku w Jobs and Rules-> Kodi Recordings Folder tylko widać lokalizacje wewnętrzną "special://temp. Z góry podziękował za wskazówki.
avatar
Witam mam taki problem chcę zainstalować dodatek Chef Matrix Wizard na Kodi 18.8 ale po kliknieciu zainstaluj i OK pokazuje się okienko w prawym górnym rogu z informacją Zależności od xbmc,python w wersji 3.0.0 nie mogą zostać spełnione ?
avatar
avatar
a co to są te logi bo ja nie w temacie
avatar
sprawdzić logi
avatar
bo niewiem czy mam próbować działać czy dać sobie spokój
avatar
siemka, wie ktoś może czemu strims world na kompie działa normalnie a w kodi nie odtwarza linków?
avatar
Rozumiem dzięki Tomek
avatar
@m1992 No to przestań kojarzyć, tylko zainstaluj 19 a potem repo niezawodnego mbebe i stanie się cud: bo nie tylko ipla ale i cała "kupa" innych, w tym wszystkie vod których zdarza się mi użyć od czasu do czasu.