Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Witam jak mam uruchomić pilot w a95x f2 ?
avatar
Mniejsza z tym, zupełnie nie jestem zainteresowany tym "serwisem", z kronikarskiego obowiązku, zwyczajowe info o błędzie, jeżeli gdzieś tam działa to świetnie Wink
avatar
Super widzę , więc jaki mogę mieć problem ?
avatar
Faktycznie zaluknij cc być miało ale się mi napisało inaczej, co zmienie faktu działania jej u mnie. Filmiku nie będe nagrywał. Zrzut ekranu z wyborem hostingów opisanych w sposób typowy dla tego portalu może wystarczy. Kodi 19 android [Obrazek: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.]
avatar
Ok ale u mnie w zalukaj.vip nic nie pokazuje tylko wiadomość Brak materiałów do wyświetlenia, a na cc w zakładce wszystkie filmy wywala błąd. Ja widzę że pokazał filmik ale u mnie jest jakiś problam i szukam rozwiązania. Sory
avatar
Kodi 19, Android TV, wtyczka MB filmy, wersja 1.3.34, zakładka "zaluknij.cc"...komunikat o błędzie!
avatar
@szopns "Zalukaj cc działa, co pokazał"...tu się nie pisze o stronie "zalukaj.cc"
avatar
@wacekrnyna zalukaj vip trzeba się zalogować po uprzednim wykupieniu premium na stronie. Czy działa logowanie w kodi 19 nie mam pojęcia, bo nie msm premium, ale tak czy inaczej zawartość jest widoczna, tylko nie odtworzy bez zalovowania. Zalukaj cc działa, co pokazał czarno na białym @LukasS wstawiajdc nawrt filmik z pokazem.
avatar
Android boxtv
avatar
Kodi 19
avatar
U mnie też wyskakuje błąd w zalukaj.vip i zaluknijj.cc. Zalukaj .vip brak materiałów do wyświetlenia, a w zaluknij.cc w każdej zakładce wywala błąd.
avatar
avatar
Nie , działa bez problemu.
avatar
@LukasS Nie wyrzuca ci błędu?
avatar
@zaluknij.cc zaluknij już jest w kodi Tongue W MBFILMY od mbebe.
avatar
Już poprawiłem swój post jak ktoś będzie miał czas nie spojrzy na temat z wtyczką By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Witam
avatar
@Cneek7 - cofnij to co namieszałeś. Bez logów żadnej innej odpowiedzi się nie da podać.
avatar
Ciekawy artykul: Konwertowanie Mecool M8S Pro Plus z Linux Armbian jako dodatkowego komputera: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
avatar
Witam serdecznie jak dodać własną stronę filmową do kodi jest jakaś instrukcja.