Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
@Łonogrzmot prymitywny spam? Nie bardzo rozumiem
avatar
@Dominika3 Prymitywny spam? Za taką kasę, to trzeba by upaść na głowę! Gratis nie chcę!
avatar
Cześć Wszystkim Smile Posiada ktoś z Was może listę m3u z Polbox.tv? Smile
avatar
@Łonogrzmot dzięki.
avatar
avatar
Cześć. Czy ktoś może się podzielić opinią w sprawie Sharavoz ? Ktoś korzysta dłużej niż parę dni i może coś więcej napisać ? Z góry wielkie dzięki ! Pozdro Wink
avatar
do backup-u może (przez SSH) i prog. restic ?
avatar
Jakim programem wykonujecie kopię całego systemu Kodi pod Android ? Apka Backup która znajduje się w oficjalnym repo - u mnie proces przywracania nie idzie sprawnie.
avatar
Czemu to na shoutboxa wklejasz? Tongue
avatar
avatar
@darkelf87 zerknij w dział offtopic
avatar
Cześć. Poratuje ktoś zaproszeniem do plusx? Smile
avatar
Witam jak mam uruchomić pilot w a95x f2 ?
avatar
Mniejsza z tym, zupełnie nie jestem zainteresowany tym "serwisem", z kronikarskiego obowiązku, zwyczajowe info o błędzie, jeżeli gdzieś tam działa to świetnie Wink
avatar
Super widzę , więc jaki mogę mieć problem ?
avatar
Faktycznie zaluknij cc być miało ale się mi napisało inaczej, co zmienie faktu działania jej u mnie. Filmiku nie będe nagrywał. Zrzut ekranu z wyborem hostingów opisanych w sposób typowy dla tego portalu może wystarczy. Kodi 19 android [Obrazek: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.]
avatar
Ok ale u mnie w zalukaj.vip nic nie pokazuje tylko wiadomość Brak materiałów do wyświetlenia, a na cc w zakładce wszystkie filmy wywala błąd. Ja widzę że pokazał filmik ale u mnie jest jakiś problam i szukam rozwiązania. Sory
avatar
Kodi 19, Android TV, wtyczka MB filmy, wersja 1.3.34, zakładka "zaluknij.cc"...komunikat o błędzie!
avatar
@szopns "Zalukaj cc działa, co pokazał"...tu się nie pisze o stronie "zalukaj.cc"
avatar
@wacekrnyna zalukaj vip trzeba się zalogować po uprzednim wykupieniu premium na stronie. Czy działa logowanie w kodi 19 nie mam pojęcia, bo nie msm premium, ale tak czy inaczej zawartość jest widoczna, tylko nie odtworzy bez zalovowania. Zalukaj cc działa, co pokazał czarno na białym @LukasS wstawiajdc nawrt filmik z pokazem.