Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
Szybka akcja, jak ktoś potrzebuje konto VPN z mydevil to za 35 pln/rok mam od ręki. Zapraszam - śmiga Netflix, IPLA, Player itp za granicą. Wink
avatar
Pewnie mało kto scrolluje na sam dół forum Tongue
avatar
Co tu taka cisza?
avatar
KSW, ktoś coś ? Smile
avatar
@DenDy jak Seren już nie będzie beta to będzie można robić polskie scrappery bez RD.
avatar
Do Seren juz sa lambdascrappery (w tym polskie niestety outdated) ale nadal wymaga RD/premiumize do dzialania.
avatar
Jeśli ktoś planuje zamówienie Mecoola KM9, proszę o prywatną wiadomość. Też go chcę, ale nie mam konta w banku. Myślę, że się dogadamy.
avatar
Premumize.me ma w cenie trochę więcej funckji jak RD czyli np VPN. Kupiłem na próbę i potestuje.
avatar
Cenowo z RD to nawet z rabatem jest drożej ...
avatar
@levider jest rabat na Premumize.me - 2 miesiące za €9.99
avatar
Brak rabatu na RD z okazji Blakfrajdej? #feelsbadman
avatar
Scrapery z Fanfilm i Exodusa - chodzi mi o te polskie, są tak samo aktualne?
avatar
@mjw Czekam na wtyczkę do F1. Taki powrót wręcz trzeba oglądać Smile
avatar
Czekam z niecierpliwoscia xD
avatar
" someone already made a script to convert other scrapers! looks like it just needs 1 more thing before its working correctly Smile"
avatar
Trzeba szykować wtyczki do F1 żeby naszego polaka kierowcę Kubicę oglądać bez problemu od przyszłego sezonu. Wink
avatar
Cos tam ludzie juz kombinuja (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.) nie jest jeszcze dopracowane bo failuje przy wyszukiwaniu ale warto obserwowac.
avatar
W tamtym roku były promocje więc może coś dadzą.
avatar
Nie narzekam Big Grin myslisz ze na black friday/cyber monday zrobia jakas promocje na RD?
avatar
Działa bez real-debrid ale jeszcze dla darmowych hostów nie są napisane scrappery. Używanie Kodi bez RD to masochizm. Smile